Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortniteban meg lehet...

A Fortniteban meg lehet szerezni valahogy a régi Marvel figurákat?

Figyelt kérdés
A fiamnak közeleg a születésnapja, és sokat beszél a Fortniteról, meg hogy nagyon szomorú, hogy már nem tudja megszerezni a Marvel figurákat, mert már nem elérhető vagy ilyesmi. Nem lehet valahogy mégis megvenni? És ha igen, hogyan?
2021. okt. 26. 15:08
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%
benne? Skineket (karakter kinezet)? Vagy fizikailag a valosagban "babukat"?
2021. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

ha nem elerheto hogy lehetne?

online jatek igy hivatalosan ha mar levesznek valamit az nincs, max ha visszateszik


babukat mar konyebb lehetne szerezni max kulfoldrol

de gondolom nem errol van szo

2021. okt. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, mert kivették a játékból. SOk játéknál csinálják, korlátozott ideig elérhetőek, pont azért, hogy vedd meg. Lehet valamilyen event(esemény) okán megint visszahozzák korlátozott időre, de nem garantált. Lásd League of Legends, ott aztán van mindenféle, halloween-i, karácsonyi, húsvéti stb limitált karakter kinézet.
2021. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#1 Skinekre gondoltam, Csak nem értek ezekhez, ezért mondtam figurát.
2021. okt. 26. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az egyet találtam ami még kóddal beszerezhető.

2021. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az item shop-ba néha bejönnek marvel-es skinek! Nézetek rá néha a shopra mert bent szokott lenni
2021. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!