Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Super Nintendo...

Mit gondoltok a Super Nintendoról (SNES) és a játékairól?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban a 90-es években sajnos nem volt ilyenünk, mert nagyon drága volt, csak a reklámjaira emlékszem a TV-ből.


Vagy 2 hete valahogy eszembe jutott, kíváncsiságból letöltöttem egy emulátort, meg néhány best-selling játékát és elkezdtem játszani vele.



Hát ilyen király konzolt, meg játékokat még életemben nem láttam, egyszerűen imádom! Képzelem mekkorát szólhatott ez anno 1990-ben.



Most játszottam végig a Chrono Trigger-t, hát ilyen jó videójátékkal még életemben nem játszottam, mintha valami csodás DMT tripből ébrednék! Nagyon eltalálták a hangulatot, a cselekményt, a mechanizmust, mindent és ilyen limitált hardveren, egyszerűen varázslat, sőt fekete mágia, egyenesen Magus kastélyából vagy Zeal-ből!


30 múltam már, de vagy 10 éves korom óta nem volt ilyen nagy hatással rám videójáték, ez jobb, mint drogozni!



2021. okt. 27. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jó konzol volt a maga idejében, nekünk volt, de csak a 90-es évek végén, amikor már használtan olcsóbban is be lehetett szerezni. Ajánlom, hogy próbáld ki a donkey kong country 2-3-at is, azok is jó játékok.
2021. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisipoke ***** válasza:

Fantasztikus konzol, rengeteg elképesztően jó játékkal. Holnapig sorolhatnám a jobbnál jobb játékokat rá.

A Chrono Triggerhez nekem is csak egy pár éve volt először szerencsém, de egyetértek, nagyon jó játék nagyjából minden szempontból.

2021. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden idők legjobb konzolja, a Chrono pedig minden idők legjobb JRPG-je. Ennyi.
2021. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk unokabátyámnak vette az akkor nyugaton dolgozó apja. Akkoriban grafikailag meg játékélményben olyat dobott, mintha a ps5 2010 előtt jött volna ki.
2021. okt. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!