Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Red dead online ba miért...

A Red dead online ba miért nem vesz lovat?

Figyelt kérdés

Elköltöttem 15 aranyat, hogy fekete ló legyen, de csak barnát adott. Aztán vettem vagy 10 alap, fekete lovat, de kiirja hogy most nem vehetem igénybe, és mejelenik ez a tetves, veres, rühes alapló.

Legalább fél évnyi kuporgatás ment el.



2021. okt. 30. 23:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy miért nem lehet lovat lopni egy western játékba?!
2021. okt. 30. 23:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem használhotod, mert nincsen rajta nyereg meg kengyel. Helyezd át a fapados lóról vagy vegyél újat.
2021. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

melyik fekete ló 15 arany? van egy fekete turkoman de az 30

másik fekete ló az american standard breed, a versenylovak között,de az nem kerül aranyba

a 10 lovat hogy érted? megvetted, kidobtad? ahogy az első írta, kell rá nyereg


csináld a napi challenge-eket és akkor nem fél év kuporgatás 15 arany

2021. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Szerintem valami glitch volt, mert kiléptem, beléptem és már az a ló volt amit vettem.

2021. okt. 31. 22:05
 5/7 A kérdező kommentje:

Meg folyton lelőnek ilyen 150 es szintű gyerekek, hiába vagyok defensive be, az miért van? Vagy a lovamat lövik le.

De kb két óránként vannak ilyen gyökerek.

2021. okt. 31. 23:08
 6/7 A kérdező kommentje:

Pl mennék felvenni a küldetést, de már ott állnak egy háztetőn pl. Nem tudok haladni a sztorival. Folyton új sessiont kell indítanom hogy eltűnjenek..


A GTA online ba is elég toxikus a közösség, azt hittem itt cooperatívabbak.

2021. okt. 31. 23:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg van hogy kezdődik a missiön, megyek a lovamhoz, nyomom a háromszöget és beüt neki egyet,ahelyett hogy ráülne a karakterem, a ló meg elrúg.

Másodjára már nem.

Elég gyakori ez is.

2021. okt. 31. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!