Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Örültök neki, hogy jön a god...

Örültök neki, hogy jön a god of war pc-re?

Figyelt kérdés
2021. okt. 31. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Én PS4-en kijátszottam már megjelenéskor, de most hogy jön PC-re kipróbálhatják legalább azok is akiknek PC-jük van. Sok konzolos embert zavar, de nem lehet ellene mit tenni.
2021. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem, mert már rommá játszottam, nem fogok megint nekiállni egy kicsit jobb grafikával.

Akik amiatt sírnak, hogy mostantól egy játék nem csak az övék, hanem mások is élvezhetik, azok beteg lelkű, nyomorult emberek. "A Sony elárulta a játékosait", meg ilyen véleményeket olvasok- jézusom, ember, szerezz magadnak egy életet, mielőtt túl késő lesz!

2021. okt. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tervben van a kipróbálása, de igazából az Uncharted amit jobban várok, meg majd a Last of Us, bár ez utóbbit asszem mg enm jelentették be hogy jön.
2021. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!