Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megbízható webhely rendelés...

Megbízható webhely rendelés szempontjából a KonzolKastély?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most hallok róla először, de úgy látom, használt gépekkel és játékokkal foglalkoznak, az meg mindig zsákbamacska. Lehet nagyon jót is kifogni, meg halálra nyúzottat is.
2021. okt. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nem ajánlom ! A rendelést nem teljesítették, a pénzt nem utalták vissza az emailre nem válaszolnak, a telefont meg egyszerűen, bunkó módon rádrakják..
2021. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

NEM, NEM, NEM ES NEEEEEEEEEM

Előttem szóló teljesen jól elmondta, hogy miket csinálnak. Telefon, email, Viber, SMS nem reagálnak. Pénzt átutaltuk, azóta semmi kommunikációt nem tudunk felvenni az üzlettel. Jogi lépéseket fogunk tenni de sajnos ez a bosszúságot nem veszi el. szó szerint cigánybanda...

2021. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Dec.5.én adtam le a rendelésem "gyors szállítás 2-3 munkanap" hahaha

Mailra nem jött válasz, 5 napra a rendeléstől telefont felvette ígéretet tett hogy másnap postázza.

Azóta eltelt 13 nap sehol semmi, ismét hívtam és nem fogadta a hívásom.

Senkinek nem ajánlom ezt a retek üzletet!!!

2021. dec. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!! :)
2021. dec. 18. 10:15
 6/7 anonim válasza:

Senkinek nem ajánlom! A rendelt terméket nem érkezett meg, a pénzt nem utalták vissza.

Telefont nem veszik fel, mailre nem reagálnak.

Árverés!!!

2021. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!

Én dec 3.-án rendeltem tőlük,előre utalással.Rá két napra mondják a kollegáim,hogy ez nembiztos ,hogy jó ötlet volt,így azzal a lendülettel írtam nekik emailt,hogy szeretnék elállni a vásárlástól. Először még felvették a telefont ,és mondták,hogy aláírt formanyomtatványon adjam be az elállási nyilatkozatot és 14 napon belül visszautalják az összeget. Ezt mind meg is tettem. Két naponta hívtam őket ,többnyire sikertelenül,illetve bombáztam emailokkal. Dec 20.-án sikeresen felvették a telefont ,annyival,hogy nincs bent az irodába?!és ,hogy ránéznek. Írtam nekik egy utolsó előtti emailt,hogy az email váltásokkal,céginfókkal,telefonbeszélgetésekkel 21.-én reggel megteszem a feljelentést ,a következő emailban csatolva a jegyzőkönyvet illetve minden ezzel járó egyéb dokumentációkkal. Még aznap rá egy órával küldték a postai csekket,hogy elutalták a szállítási költséggel együtt. Úgyhogy,tanuljatok belőle,soha semmit nem utalunk ,csak ha 100%ig biztosak vagyunk ,hogy kinek,minek utalunk.


Ui.: Még nekik állt feljebb,hogy “saját költségen” utalták el. Nevetséges…


Ui2.: Már megszüntettek minden weboldalt,facebook-oldalt hálistennek.

2022. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!