Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a kedvenc vagy top 3...

Kinek mi a kedvenc vagy top 3 gaming youtube csatornája?

Figyelt kérdés
És miért, mit szeretsz benne?

2021. nov. 8. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

1. Nessaj VOD

2. Csonti Gaming

3. TheVR Streams


Hogy miért, mivel ők foglalkoznak azokkal a játékokkal amik engem érdekelnek. Idővel meg megszerettem őket.

2021. nov. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Nincs kedvencem, mert engem a játékok érdekelnek, és időszakos, hogy éppen melyik. Ha egyre rákattanok, akkor megnézek bárkitől gameplay-t, nem érdekel ki fia borja.


Elképzelhetetlen számomra, hogy egy olyan játékról nézzek adást, ami engem adott időszakban nem érdekel, pusztán a youtuber személye miatt.

2021. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Igazából 4 gamer csatorna van, amit kifejezetten kedvelek és rendszeresen tesznek fel új videót:


Mitten Squad

GmanLives

Strat-Edgy Productions

The Act Man


Ezek érdekes játékokat mutatnak be vagy érdekesen mutatatnak be játékokat.

2021. nov. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Nekem csak a TheVR, én hozzájuk szoktam. Ott van még Nessaj aki jó videós, de felesleges néznem a gameplayeit mert TheVR-nál is ugyanazt látom. Meg hát ki mihez szokott hozzá attól is függ.
2021. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

DeLadysigner: mert sok jó tutarial videója van, amiben megtanít mindenféle trükkre, tippeket ad, stb. Az ő tutorialjain tanultam Planet zoo-val játszani.


HybridPanda: ha nincs semmi jobb ötletem, akkor mindig őt nézem. A videók, amiket csinál nagyon stresszoldóak, ha azt érzem valamelyik játék már az agyamra megy, akkor elindítom egy videóját és segít visszazökkenni. Sok horror játékkal játszik, amiket én is szeretek.


Rudi Rennkamel vagy Evolution Square: igazából nem tudok dönteni a kettő között, DeLadysigner és HybridPanda keverékei nálam, stresszoldók, de ihletet is adnak néha.

2021. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

1. TheVR Streams


2. MKIceAndFire


3. Nincs.

2021. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tajika


!!

2021. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
TheVR, Nessaj, és kövezzetek meg, de én DoggyAndi-t is bírom
2021. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem inkább a tüváliak miatt köveznének meg
2021. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!