Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek a legjobb Assassin's...

Melyek a legjobb Assassin's Creed játékok?

Figyelt kérdés
Eddig csak az Odyssey-t tudtam kipróbálni kb 10 órára egy free weekend keretein belül + most az Origins-ben van 30+ órám. Nagyon tetszik a világa és szeretnék majd minnél több AC-vel játszani. Melyek azok, amiket kifejezetten tudtok ajánlatni? PS4

2021. nov. 9. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Az Ezio trilogia(2,Brotherhood és Revelations), a Rogue és a 4. része(nekem a hajókázás miatt jött be isten igazán).


De ez csak az ÉN véleményem. Másnak másik rész biztos jobban tetszik.

2021. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Kinek mi, nálam pl Syndicate-Black Flag-Origins a sorrend top 3 tekintetében, leginkább attól függően hogy mennyire kedvelem az adott környezetet.
2021. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Igazából mindegyik jó valamilyen szinten. Legyen szó akár a történetről, akár a környezetről, akár a grafika és látvány világról.


Ha grafika, akkor nyilván az újabbak. Azaz: Origins, Odyssey és a legújabb Valhalla. Én játszottam picit az Odyssey-el és az Origins-el. Sajnos, élvezhetetlen volt a minősége a játéknak, mert rossz volt az alaplapom és a cpu-m egy ideje, mint utólag kiderült. :'D De tervezem kivinni őket.


Annak idején sokat nyomtam a Black Flag-et is, szerintem az is jólnézki. Bár nem vittem végig, azért anno nagyon nagy szám volt a látványvilága. Szerintem még mai napig helyt áll. Már be lett szerezve PS4-re is, egy alig 2000Ft körüli összegért. Most az lesz tervben, hogy amennyire az idő engedi, ott végig nyomom.


De mindegyik rész nagyon jó igazából. Szerintem még a 2 is vállalható manapság. Akár nosztalgia szinten, akár konkrét játék tekintetében. :D


Érdemes mindegyiket kipróbálni. Nekem is ez lesz a cél majd.

2021. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Most uplayen ingyen adják a Chronicles trilógiát, ajánlom.
2021. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem eddig a Black Flag a kedvenc. :D


Fejlesztheted a hajódat benne, aminek van is értelme mert rengeteg tengeri teendő van, sok gyűjtögetési lehetőség, craftolás, nyúzás, cápa / bálna vadászat, kalandozás, jó történet, király főszereplő, és az egész kalózos téma nagyon átjön benne.

2021. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Én a legelső résztől kezdve imádom, 100%-oltam az összeset, de nekem mégis az utolsó három rész a kedvencem, amiket az "IGAZI" rajongók szívből gyűlölnek. :)
2021. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezio kalandok azok a legjobbak az elso és a Unity szerintem túl könnyüek a többi azok jók de az utlosó a vikinges szerintem gyenge
2023. szept. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!