Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tetszik a GTA: The...

Hogy tetszik a GTA: The Trilogy - Definitive Edition eddig?

Figyelt kérdés
Nekem jó is de nem is. Szerintem van pár olyan dolog amit elrontottak

#GTA #Grand Theft Auto #reakció #Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition #GTA The Trilogy #GTA The Trilogy Definitive Edition
2021. nov. 11. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Csúcs
Kevésbé jó
Elmegy
Kevésbé rossz
Borzalmas
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Jó.
2021. nov. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Bármennyire is imádon, és etalon számomra a trilógia, nem vagyok képes rávenni magam, hogy egy AAA játék árát kiadjam, egy szaros hd textúra pakkért.
2021. nov. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

60 Dollárt kérnek érte azt hiszem. Undorító bőr lehuzás. Néztem róla videókat, szép, de konkrétan olyan mintha ráraktak volna pár modot és kicsit olyan mintha rajzolt grafikája lenne.


De nCoreról majd letöltöm lehet a nosztalgia kedvéért.

2021. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
#3-assal értek egyet. Én is majd torrentelem. Ennyit nem ér meg. Pláne hogy a 3-at utáltam anno is. Csak a SA meg a VC "kicsinositott" modjáért meg én is erősen sokallom az árát.
2021. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Gamepass pár hete 1€ volt arra befizettem és bekerült a San Andreas. Tettem bele egy próbát, nem néz rosszul. 60€-t nem ér, inkább egy régi Pc-n az eredeti.

De elég vicces, hogy Series X-en performance módban nem tartja stabilan a 60 fps-t. A másik módban pedig 30fps-el fut egy 2004-es játék. Nem értem, hogy miért.

2021. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Szintén pass miatt belenéztem, hát igazából annyi, hogy meggyőződtem róla, hogy 60 eurot még a 3 együtt sem ér, majd leárazva valamikor 10-20 eurot megér.
2021. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a Vice City volt az etalon GTA-k közül, imádtam Tommy Vercetti karakterét, egy igazi vadállat, a harwood-i mészáros.

Viszont, bármennyire is kedvenc volt nálam a Vive City, én se fogok érte ennyi lóvét kiadni...

2021. nov. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Iszonyat bugos. A GTA III-ban az autók hátsó lámpái nem világítanak este. Tolatás közben a féklámpa világít. San Andreas menühangok a 3-ban és a VC-ben. Vannak pontok, ahol bezuhansz a pálya alá. A GTA 3-ban az átvezető alatt jobban hallatszik az utcán haladó autók hangja, mint a szöveg. Ha ütöd a kocsit, olyan hangot ad, mintha egy embert ütnél. A Grove Street-en megjelenő random betonpillér. CJ feje néha kékes némelyik átvezetőben. Ryder a torkával szívja a cigit. Stb.


Persze ezeket még javíthatják, de akkor is elég érdekes.

2021. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

A grafika valamivel jobb. De csak valamivel. Ne várj 2021-es szintű grafikát. Egy összehasonlítás:

https://www.youtube.com/watch?v=V4ZZilpRBdc


Amúgy a fizika ugyanaz, pl az autók ugyanolyan hülyén mennek, mintha játékok lennének egy terepasztalon. És igen, sok a bug.

Imádtam a régi GTA-kat, többször ki is játszottam őket, de ennyi pénzt nem ér meg a trilogy, plusz már nem is vonz annyira ez a játék.

2021. nov. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Szerintetek mikor lesz működő, torrentről letölthető verzió?
2021. nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!