Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó szerinted a gta San...

Miért jó szerinted a gta San andreas?

Figyelt kérdés

#játék #Rock Stars Game
2021. nov. 12. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Több szempontból is. Amikor kijott, elég kezdetlegesek voltak a játékok, ahhoz képest egy elég komoly játék volt. Lehet volt más is, de ez a legelső játék, amiről tudok hogy nem csak autót tudsz vezetni, meg repülőt, hanem át tudsz egyikből szállni a másikba és nem csak bizonyos pályákon haladhatsz, hanem arra mész ahova akarsz.

Másik hogy elég jól leutánozták benne Las Vegast, Los Angelest és San Fransiscot.

Meg persze a története is jó, elég sok küldetés van és szépen ki van dolgozva a játék. Megvan a gengszter feelingje. :D

2021. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem
2021. nov. 12. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Kedves első, igazad van, csak annyit fűznék hozzá, hogy azért 2004-ben, amikor a San Andreas kijött, azért már nem volt kezdetlegesnek nevezhető a többi nagynevű játék sem, sőt.

Autókázni pedig már a GTA 1-ben is arra lehetett, amerre csak akartál, és bármikor átszállhattál másik járműbe is. :)

2021. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
#3 igaz, de azért a GTA1nek kicsit kezdetlegesebb volt a grafikája :D
2021. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert akkori mércével iszonyat sok tartalom volt benne.
2021. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagy szórakoztató volt. Emlékszem, hogy több órán keresztül csináltam benne a hülyeségeket és nem untam meg. Szerintem lehet benne 100+ órám, de a történet tizedénél nem jutottam tovább. Igaz, hogy azt a sok órát gyerekként tettem bele, de idősebb koromban is nekiálltam a történetnek, de jobb volt benne a szabadság és a sok cheat kód.
2021. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem amik miatt a mai napig tetszik, és pár nap alatt 100%-ra játszottam most a Remasteredet is:

-a zseniális karakterek és szinkronhangok, sok rendes filmes szereplő elbújhat ezeknek a figuráknak a kidolgozottsága, ikonikussága, legendássá vált mondatai, cselekedetei mellett, pl. Big Smoke, Tenpenny, Mike Toreno, Truth annyira jó karakterek hogy arra kevés szó van.

-a bejárható térkép, nagyon jók a változatos, valós helyszíneket utánzó de mégis kicsit más helyek, tetszik hogy az erdős, rozoga vidéktől a felhőkarcolókon és a kaszinókon át a katonai támaszpontig mindent megtalálsz rajta, élvezetes ezredszerre is végigrobogni az utakon

-remek zenék vannak benne összeválogatva (ez mondjuk a GTA többi részére is igaz, az újabbakra is)

-rengeteg a jármű, nem az van hogy van 3 sportkocsi meg két terepjáró és cső, azért legyünk őszinték, hány játék van amiben buldózert, katonai helikoptert, légpárnás hajót, hot rodot vagy épp pizzás robogót vezetsz egy játékon belül?

-tetszett hogy itt még voltak értelmes rejtett cuccok amiket megérte összeszedni, az új Online updatekben meg előtte az V-ben se volt sok motiváció az elszórt hülyeségeket keresgélni, egyszerűen nem volt hangulata, itt viszont még magáal ragadott hogy felfedezz minden zegzugot, hátha találsz egy menő fegyvert vagy valami elszórt vackot (osztrigát, patkót stb.) amikért király jutalmak jártak

-ja már jutalmak meg fegyverek: nagyon jó volt a fegyverválaszték, én pl. az új részekből fájóan hiányolok olyan dolgokat mint a láncfűrész, lángszóró, katana és társaik, itt tényleg volt minden, de mind olyan ami hasznos vagy vicces, nem unalmas, repetitív fegyverek, kb. minden fegyver mást tudott vagy máshogy működött. A GTA Onlineban pl. sokkal több van, de alig tudom mi micsoda mert rengeteg van ami szinte teljesen ugyanúgy néz ki és ugyanúgy működik.

-6 csillagos körözés, katonaság, ezek az újabb részekben nem nagyon vannak már jelen, a IV-ből teljesen kimaradtak, az V-ben meg csak a támaszponton vannak, de nem jönnek ki onnét.

-válotozatosak voltak a küldetések, jó, volt néhány irritáló vagy nehéz köztük, de pont ezért volt kihívás, de legalább nem az volt mint most az online hogy állandóan heistelni kell meg hülye stunt race-eket csinálni, hanem volt egy jó sztori jó szereplőkkel, ami elég sokáig futott és változatos helyeken változatos (és változóan nehéz dolgokat kellett csinálni.

-és végól ugyebár nosztalgikus, hiszen gyerekként az egyik nagy kedvenc volt.

2021. nov. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden sa a legjobb
dec. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!