Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mikor jelenik meg...

Szerintetek mikor jelenik meg a GTA VI? És mi az oka annak hogy egyre több idő telik el 1-1 GTA megjelenés között? Az online-ból származó hatalmas bevétel nem ösztönzi őket a kiadásra? És egyáltalán már neki álltak szerintetek?

Figyelt kérdés
Minden GTA-nak kijátszottam a single player-ét eddig, mondhatni GTA rajongó vagyok. Az online-t is toltam, intenzíven 1 évig, utána eléggé meguntam, és még pár évig játszottam ritkán. Most már évek óta nem játszom vele. Jelenleg keveset Xbox-ozok, csak 2 barátommal játszok heti szinten, akkor is worms vagy valami game pass-os játék sztori módját pörgetjük, meguntam az online multit. Red Dead 2 rohadt jó volt, Witcher 3-al is sokat játszottam, AC-ket meguntam, az Unity-ig mindet kijátszottam. Vagy én nem tudok már úgy lelkesedni a játékokért mint régebben vagy a játék ipar lett egy kicsit fásult nem tudom. Lehet bennem van a hiba, nem élvezem már úgy a játékokat mint régebben. A GTA VI-ot viszont nagyon várom...:)
2021. nov. 13. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont a GTA Online bevételei miatt nem foglalkoznak a GTA 6-al (legalábbis nem az a fő projekt). Olyan sok pénz jön belőle, hogy minimális ráfordítással többet kaszálnak vele, mintha milliókat beleölnének a következő részbe. Nem hiába lesz még a next-gen konzolokra is egy felújított kiadása a GTA 5-nek.
2021. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden a bevételről szól, és amíg egy 8 éve kiadott játék is folyamatosan milliókat hoz, nincs értelme új játékot kiadni. Aztán a végén beleesik majd a Half Life 3-csapdába, hogy az embereknek már irreálisan magas elvárásaik vannak egy sorozat folytatásánál, mert egyre több idő telik el és azzal arányosan egyre többet és jobbat remélnek, ami még mindig nem jön. A másik végleg ugyanolyan rossz, mikor évente kiadják ugyanazt a játékot 5%-nyi újítással, és vedd meg 60 euróért.


Őszintén szólva a jelenlegi érában nincs is helye egy új GTA-nak, amikor a chiphiány és kriptoláz miatt régóta és még sokáig az egekben vannak/lesznek a videokártya árak és lassan egy befektetés lesz gépet csinálni ahhoz hogy egy új játékkal játszani tudj.

2021. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja én is így gondoltam, sajnos igaz lehet ez. Viszont itt az én példám, GTA-ztam, online is játszottam pár évig, de meguntam és már várom az újat. Ezt a végtelenségig nem lehet azért húzni szerintem, egy idő után egyre többet megunják és abba hagyják, és majd csökkennek a bevételek. Gondolom akkor fog a Rockstar előjönni a GTA VI-al. Meddig húzható még ez szerintetek? Szerintetek egyáltalán mi lenne egy rális megjelenési dátum jelenleg?
2021. nov. 13. 19:57
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es: Valóban, már nekem irreális elvárásaim vannak a GTA VI-al kapcsolatban :D . Konkrétan nem is tudom mire vágyok pontosan, csak egyszerűen hiszem hogy rohadtul el fog kápráztatni a részletességével. Azért hiszem ezt mert ez a sorozat a Vice city kivételével mindig tudott valami hihetetlen újat nyújtani, valami pluszt. A vice city is egy rohadt nagy játék, csak ott nem éreztem igazából semmi extrát a 3-hoz képest, egyszerűen más város, más hangulat, más küldetések, de kb minden ugyan az, ott szerintem ízlések és pofonok hogy kinek mi jön be, viszont a többi résznél mindig óriási volt a fejlődés. A Vice City-nél azért is lehetett hogy nem éreztem nagyon újdonságot mert ott valóban mindössze 1 év telt el a GTA3 és a megjelenése között.
2021. nov. 13. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

2020 végén ismét megdöntötte minden idők aktivitási csúcsát a játék, a kiadás 7. évében, és nem annyira csökken a dolog, Steam-en általában ott van a top10 játék között aktivitás szerint.

Tavaly ingyen adták Epic-en, ami megint egy hatalmas játékosbázist adott hozzá, akik eddig kitartottak és 6 éven át nem voltak hajlandók fizetni, így a nulláról ismét jó sokan elkezdtek játszani.

Pár havonta kiadnak egy-egy új ingyenes DLC-t, ami frissíti az elérhető küldetéseket, van miért grindolni és új célokat találni.


Messze nincs vége a népszerűségének, és tudják hogyan kell adagolni az új tartalmat, hogy aki megunta, legyen miért visszatérnie.

2021. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös: Te hogy állsz ehhez? Szerinted ez jó, jönnek új tartalmak, vagy te is várnál már végre egy GTA 6-ot ?


Most egy kicsit utána olvasgattam külföldi oldalakon is meg pár számomra hitelesnek vélt oldalon. Konkrétumot nem találtam, csak jóslatokat meg állítólagos szivárogtatásokat, de elvileg nagy általánosságban 2025-öt ( -+1év) vélnek reális megjelenésnek. Ez nagyon durva...

2021. nov. 13. 20:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

(#5 vagyok)

Én 2016-ban vettem meg, és akkor kb 200 órát játszottam vele 1 év alatt, majd abbahagytam, mert botrányos volt a 10-15 perces Online betöltési idő. Nemrég megtalálták a javítását, úgyhogy 1-2 percre csökkent az idő, így 4 év után idén újra elkezdtem játszani, és most is heti szinten játszok vele mert az új DLC-nek vannak heti küldetései, autóversenyek helyezésével lehet heti 1 autót nyerni. Most járok kb. 450 óránál, és az elmúlt fél évben bepótoltam a kihagyott éveket.

Általában egy héten 4-5 órát játszok a játékkal, ami egy jó egyensúly az elvégzendő feladatok+pici grind, és a ráunás között. Emiatt én aktív játékosként az autóversenyes küldetéssorozatok miatt (élő játékosok elleni kihívások teljesítése egy pörgős játékmenetben) most úgy látom, hogy ebben még bőven van potenciál, akár évekre. Ez a DLC is csak most nyáron jelent meg, és mindig jön valami új.


Ugyanakkor - amit az irreális elvárásokról írtam - azzal, hogy aktívan használom a játékot, engem is elgondolkodtatott néha, hogy hová lehet még ezt fokozni. És jelenleg nem tudom elképzelni, hogy egy GTA miben tudna még fejlődni (grafika esetleg, de a játékmenetre értem) és tudnának még többet vagy jobbat mutatni, annyira ki van maxolva az V.

2021. nov. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy ennyire részletesen fejlesztik az online részét a mai napig, lehet én is bele nézek, így 5 év után...


Én sem tudom pontosan mit is akarok a játéktól és miben tudna fejlődni, de a Rockstar maradt számomra az egyetlen kiadó jelenleg amiben még hiszek ilyen téren.

A CD Projekt-es Cyberpunk 2077 sem volt számomra akkora durranás mint amekkorára számította, mert ami hype volt körülötte annak szerintem csak a töredékét kaptuk. Egy tök jó játék, tényleg építkezik vertikálisan is ami egy világújdonság. Viszont a játékmódban azt éreztem hogy ez egy szipmla shooter, simán le kell darálni mindenkit, mert az esetek nagy százalékában ez hatásos volt, nem volt az ember rákényszerítve hackelésre meg ilyenekre, csak opciónak éreztem.


Remélem a GTA 6 nem fog egy olyan játék lenni, hogy lesz egy össze csapott biszem-baszom sztori, és csak az online részébe tolnak nagy energiát...

2021. nov. 13. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
4-5 éven belül szerintem nem kell rá számítani, amíg az Online rekord bevételeket csinál, addig nem fognak neki konkurenciát létrehozni, mert konkurencia lenne, hisz az kizárt, hogy egy oylan GTA jöjjön amiben nem lesz multi csak single, tekintve, hogy egy single játékot egyszer eladnak, van egy szép bevétel annyi, addig egy online esetében meg folyamatosan termeli a bevételt.
2021. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gta 6 legyen mert már a könyökömön jön ki.


Inkább egy max payne 4.

2021. nov. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!