Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox game pass 300ft-ért...

Xbox game pass 300ft-ért (leírás)?

Figyelt kérdés
Ugye lehet venni 3 hónapot 300ft-ért. Na már most én már egyszer kihasználtam ezt. Most újból szeretném. Az jó, ha új a microsoft fiókom, de ugyanazzal a bankkártyával veszem meg? vagy a bankkártyát nézi és nem a fiókot?

2021. nov. 13. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Bankkártyát nézik, így a logikus.

Ha új fiókkal is lehetne ilyet csinálni, mindenki így tenné.

2021. nov. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Elég az új fiók, működik ugyanazzal a kártyával. Viszont értelemszerűen így a mentéseid bukod. Egyébként ha a fiókodon 6 hónapig nem volt aktív Game Pass előfizetésed, akkor újra kihasználhatod vele az akciós árat.
2021. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha kártyát néznének az úgymond felvetne jogi dolgokat is, hogy pl miért is tárolják az adatokat, mert azt csk addig tárolják míg nem választod le a fiókról. Tehát ha akarnák se tehetnék meg hogy kártya alapján szűrjenek.
2021. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Egy barátom azt csinbálja, hogy amikor lejár az 1-3 hónap amit 300ért ajánlanak akkor csinál egy új profilt és azon előfizet újra, ugyanazzal a kártyával. Mivel 1 Xboxon megoszlik az összes előfizetés azért meg tudod azt csinálni, hogy megcsinálod az új profilt, előfizetsz és játszol a régin, az megkapja a Game Pass és Gold jogokat is csak nem látszik azon a profilon. Pl le tudsz tölteni Game Pass játékokat és játszani velük, csak nem mutatja majd a GP logót meg ilyenek. Személyes véleményem, hogy nyilván mindig lehet jobban spórolni és anyagi helyzettől függően minden forint számít, de ha már trükközöl szerintem egyszerűbb venni 3 év goldot olcsón a neten és megcsinálni a GPU trükköt.


Az úgy működik, hogy a Microsoft a Game Pass Ultimate megjelenése óta felajánlja, hogy ha előfizetsz GPUra miközben CSAK Gold tag vagy akkor átkonvertálja az összes előfizetett hónapodat GPUra, hogy ne érezd úgy, hogy veszettél valamit. Vagyis ha mondjuk veszel egy kódot ami 6 hónap goldot ad és előfizetsz 1 hónap GPUra akkor lesz 7 hónap GPUd. Egy profilon max 36 hónap vagyis 3 év előfizetést lehet tárolni. Tehát megveszed a 3 évet (nekem 1 éve ez olyan 40e forint volt és nem is vettem igazán olcsó helyen mert nem akartam foglalkozni vele), betettem a profilomra és utána előfizettem 1 hónap GPUra. Lett belőle HÁROM ÉV GPUm.


Arra figyelj csak, hogy ha van aktív GPU előfizetésed a profilodon akkor nem tudsz Goldot hozzáadni mert a rendszer átkonvertálja GPUvá sokkal rosszabb arányban (1 év gold talán 3 hónap GPU). Tehát olyan profil kell amin most éppen nincs semmi (max gold). Ha pedig lejár a 3 év, újra megcsinálod és kész. Persze rövidebb idővel is meg lehet csinálni csak kb minek, 30 ezer forintos játékárak és növekvő infláció mellett csak drágább lesz minden. Szerintem ennél jobb üzlet nincs, a GPU ad Goldot vagyis online multi, egy egyre növekedő katalógust (450+ játék Xboxra, 300 talán PCre), xCloud streamet és az összes MS és más megjelenéseket első nap. Effektíve nem kell játékot venned 3 évig, hacsak nem kell valami nagyon ami (még) nincs benne.

2021. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat! Sokat segítettetek!
2021. nov. 15. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!