Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom visszakérni a...

Hogyan tudom visszakérni a pénzem a rockstar launcherben?

Figyelt kérdés
Megvettem november 11. - én a gta definitive editiont. Húsz percet tudtam vele játszani, majd lehaltak a szerverek több napra. Miután újra elérhető volt a launcher már nem voltak a játékok a könyvtáramban. Így ugrott a 60 eurós gta trilógia. Fogyasztóvédelem ilyenkor is csak papiron létezik?
2021. nov. 14. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:
35%
Kezdésnek telepítsd ujra a launchert, ha egyszer emgvetted a fiokodhoz hozzá kell hogy legyen rendelve a játék.
2021. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom mennyire "reszponzív" a Rockstar ügyfélszolgálata, de ez alapvetően nem tűnik komplikált ügynek. Ha valóban eltűntek a játékok a fiókodból, akkor valamilyen szervermeghibásodás miatt történhetett ez, ergo, nem te leszel az egyetlen aki így járt. A vásárlásról feltételezem van számlád amit e-mailben kiküldtek, ezzel tudod bizonyítani hogy te megvetted a trilógiát. Szimplán írj az ügyfélszolgálatnak, és csatold a számlát amit kaptál. Ennek elégnek kell lennie.
2021. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!