Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi videójátékot?

Keresek egy régi videójátékot?

Figyelt kérdés
Valamikor 2007 és 2010 közöttre lőném be. Akkori viszonyokhoz képest egészen minőségi volt az animáció, viszont magából a játékból csak részletek sejlenek fel bennem. Az elején karaktert lehetett választani, utána pedig egy pályán végigmenni. Kifejezetten emlékszem, hogy volt olyan pálya, ahol tyúkok tojtak tojásokat, amiket el kellett kapni, illetve bányakocsiban kellett akadályokat kikerülni, viszont ennél több nem igazán van meg belőle. Ezek a pályák egymás után következtek, nem tudom, mi volt a végén, mert sosem jutottunk el odáig, viszont nagyon szeretném az öcsémnek megtalálni ezt a játékot karácsonyra, mint régi közös emlék:) Tudom, nem sok infó, de hátha valakinek rémlik valami. Mivel nem emlékszem, hogy valaha is állítottunk volna nyelvet, nagy eséllyel magyar játék lehet, viszont azok listáját végignéztem és nem találtam semmit.
2021. nov. 18. 00:03
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos konkrétumot nem tudok mondani, de Facebookon a Retro számítógép és videojáték klub nevű csoportban is tehetsz egy próbát, ha itt nem találnál rá.
2021. nov. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:
Az a nehèz, hogy ez alapján mèg az sem biztos, hogy ez egy "rendes" feltelepìthető játèk volt, hanem lehetett egy az akkoriban ezerfelè burjánzó böngèszős flash játèkok közül.
2021. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem-nem-nem, biztosan nem böngészős volt!

köszi a válaszokat!

2021. nov. 19. 03:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!