Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc játék vásárlás internetes...

Pc játék vásárlás internetes menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Először szeretnék pc játékot vásásrolni interneten keresztül.

Ac Valhalla lenne az alany.


[link]


A kérdésem az lenne hogy van ennek a menete?Kifizetem a játékot és kapok egy kulcsot amivel mi is a teendőm?



2021. nov. 18. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ hol veszed :D Ha uplayen veszed meg automatikusan tudsz ott játszani vele és nem kell kulcsozni. Ha pl g2a-n vásárolsz, ott kulcsot kapsz és be kell írni a megfelelő felületen (steam,uplay stb)
2021. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha beírtam a kódot akkor pedig települ a számítógépre Uplayen keresztül?
2021. nov. 18. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, aktiválás után már a játékplatform klienséből települ. Az ilyen G2A és Eneba jellegű szürkepiaci kereskedőktől pedig úgy vásárolj, ha nem fog fájni az esetleges lopott bevont kulcs miatti pénzvesztés, mivel itt ilyen kulcsokat is árulhatnak. Még a sok ezer darabos pozitív visszajelzés sem 100% garancia, hacsak nem fizetsz külön biztosítási jutalékot az oldal felé, hogy gond esetén jogosult legyél visszatérítésre.
2021. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igazából az Eneba-ról vettem és működik már tölti le.

Nem hinném hogy az Eneba csalás lenne elvégre az egyik legnézettebb magyar yutube videosé


Köszönöm a segítséget.

2021. nov. 18. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy számítana kié. Egy piactéren sok ezer eladó van, köztük olyanok is akik lopott bankkártyák pénzét mossák tisztára az eladásokkal vagy épp lopott kulcsokat tesznek fel. Nem tudnak mindenkit ellenőrizni, a te kockázatod ha ilyen felületről vásárolsz.


Ez egy Eneba-s eset:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2021. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem semmi.Hát remélem én nem járok így.Nem tudom mekkora lehet az aránya ezeknek az eseteknek?
2021. nov. 18. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Sosem fogom megérteni, hogy Magyarországon miért mindenből a legócskább lesz a legnépszerűbb. Webáruházból a Wish, játékáruházból az Eneba, stb.

Tessék, itt van a Greenman Gaming, 100%-ig eredeti, a valódi forgalmazó által biztosított kulcsokat árulnak.

Valhalla alap verzió 25 euró:

[link]

De az Ultimate verzió is olcsóbb, mint az általad linkelt Eneba alapverzió:

[link]

2021. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!