Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Money hack?

GTA V Money hack?

Figyelt kérdés

Még mielőtt kapnám a beszólást, NEM az Online részre keresek hacket hanem a single player részéhez a játéknak, vagy valami trükköt amivel lehet pénzt csinálni.

Ugyanis ott rontottam el a dolgot, hogy - tudom jól megkéstem a játékkal - de nem jártam utána, hogy Lester küldetései mellett tőzsdézni kéne és úgy lesz elég pénz megvenni az ingatlanokat. Így meg nem tudom megvenni őket, ha nem elkerülhetetlen elölről nem akarom kezdeni, mert rengeteg egyebet is megcsináltam már.


Szóval ebben kérnék segítséget, hogy valami megbízható hacket ha valaki tud mert értelemszerűen ilyen esetben a google keresés nem biztos, hogy megbízható eredményt hoz, vagy simán valami trükk is jó lenne amivel tudok sok pénzt összehozni.



2021. nov. 25. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A legbiztonságosabb a CheatEngine. Minden más 50-50% hogy biztonságos-e vagy sem.
2021. nov. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezzel meg tudom csinálni hogy legyen pénzem, illetve ha később online-ozni szeretnék nem lehet belőle baj, hogy használtam a single részben?
2021. nov. 25. 08:24
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Persze, pénzt simán lehet vele nővelni. Ami az online részt illeti annak nem zavar be, DE mikor online-ra mész már nem szabad hogy fusson a háttérben. Mert ha futó CheatEngine mellett próbálsz meg onlinra menni, már repül is bannolás és veheted újra. Szóval a LÉNYEG hogy mielőtt online-ra mennél mindenképp lődd le a cheatengine-t és ha lehet 1-2 percet várj a bezárása után mielőtt online-ra mész.

2021. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából ha sikerül vele hozzáadni pénzt és meg tudom venni az ingatlanokat, utána már a progit is törlöm biztos ami biztos alapon, csak ennyi a lényeg, hogy ne kelljen elölről kezdenem a kimaradt tőzsde miatt.
2021. nov. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!