Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA San Andreasnál automatikus...

GTA San Andreasnál automatikusan a C meghajtóra tette azt a mappát, ahova a saját zenéket lehet rakni. Ezt ha átmásolom D-re ugyanúgy működni fog?

Figyelt kérdés
Nem csesződik el semmi? Vagy mi az oka annak, hogy C-re rakja, pedig alapból a D-re telepítettem?!

2021. nov. 27. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Lolt töltöm épp újra mert nem maradt helyem a C-n. Aztán szépen beállítom, hogy a D-re kérem telepíteni (az advanced settings-ben) és úgy is a C-re teszi. :D már 30%-nál járt, mikor észrevettem, most töröltem le megint és kezdtem újra. :D Fuck logic. Ne tőlünk kérdezd miért nem teszi oda.
2021. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyes összetevők és mappák a C-re kerülhetnek attól függetlenül, hogy a telepítési mappa más meghajtón van. Tipikusan a Dokumentumok mappába kerülnek a játékok mentési mappái, és ennél a játéknál is ebben van a beolvasható zenék mappája - ez nem hiba.

Ha csak úgy áthelyezed másik helyre a mentési mappát, az nem fog működni, mivel a játékba bele van programozva, hogy honnan olvassa be a fájlokat, ott pedig nem lesz semmi (így oda az összes személyes beállítás, mentés is).

2021. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor marad a C, köszönöm a segítséget.
2021. nov. 27. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:

#2

A dokumentumok mappának sem kell feltétlenül a C-n lenni.

2021. nov. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!