Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA-MTA: sokszor letálcázok...

GTA SA-MTA: sokszor letálcázok, de nem tudok visszalépni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor letálcázok, van mikor visszatudok lépni, de van mikor hiába akarok, nem tudok. Néha pedig ki is fagyok. Nagyon idegesítő, hisz van, mikor 5percen keresztül próbálok visszalépni a játékba, sikertelenül. Mit tegyek ebben az esetben? Hogy tudok visszalépni egyből letálcázást követően problémamentesen(mindig)? Köszi

2021. nov. 27. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne tálcázz le... Probléma megoldva, szívesen. :)
2021. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajna sokszor muszáj:(
2021. nov. 29. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, ha mást akarsz csinálni akkor ne játssz addig vele. A SA nem 1 mai játék, NEM erre lett tervezve. Pláne hogy eredetileg konzoljáték ott meg tálca sincs...
2021. nov. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez butaság, bujj el.

GTA SA PC-n PC játék, nem viccből van portolva.


Kérdező, próbáld meg kompatibilis módban elindítani a játékot. (Pl Windows 7)

2021. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nem butaság amit írtam. Konzolról portolták át ahogy te is írtad. Szóval nem értem mi a kifogásod, mikor te is beismerted hogy konzoljáték. Nem azt mondtam hogy nincs átportolva, csak hogy EREDETILEG konzoljáték volt és azoknak a rendszereit nem "letálcázásokra" tervezték...
2021. nov. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aha.. nyilván erre nem figyelt volna a R*. Mondjuk mostanában ez elmondható...
2021. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!