Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 2-höz,jók a 3as...

Playstation 2-höz,jók a 3as vagy a 4es játékok??1

Figyelt kérdés
Kapott a kisfiam,egy használt playstation 2est,az unokatestvérétől,de játékok nincsennek hozzá!Sajnos nem találok hozzá 6evesnek jó játékokat,csak a 4es-hez, de nem tudom ,hogy az vajon játszható lenne-e a kettesen...

2021. dec. 1. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Roviden: nem, semelyik PS3-ra kiadott jatek nem fog futni PS2-n.
2021. dec. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van pár PS2-es játékom, de mind koncentrálós, talán a need for speed-del már elszórakozna egy 6 éves.
2021. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
használt piacon próbálkozz
2021. dec. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A későbbi kiadások (PS3, PS4, PS5) játékai nem fognak elfutni rajta.

Ahogy írták, használt piacon találsz játékokat, vannak olyanok is ahol nem kell véres péppé zúzni az ellenfelet.

2021. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez lehetséges lenne, miért adták volna ki a PS3, majd a PS4 gépeket? Hiszen minden elfutna a PS2-n!
2021. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
20%
Én azt hallottam hogy ha veszel bele gigát akkor menni fog rajta
2021. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szép is lenne ha ps2-n tudnám nyomatni a Ghost of Tsushimát. :D Komolyra fordítva a szót mindenképp marketplace, jófogás vagy nálunk Szlovákiában van kimondottan retro online bolt én onnan szereztem be a ps2 -t és egy rakás játékot hozzá,talán Magyarországon is van ilyen.Játéknak pedig a lego játékokat ajánlom (star wars,indiana jones stb...)Ezzel el tud játszani egy hatéves is és ketten is jó móka.
febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: 2021-ben írták ki a kérdést, szerintem azóta már megoldódott. :)
febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!