Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pubg mobile játékban miért...

A pubg mobile játékban miért nincsenek magyarok? Miért van az hogy ahányszor le kerülök a repülőből 10-10 szer egyből le lőnek? Miért van az ha másokra hagyom hogy a repülőből irányítsanak is egyből le lőnek?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a hangár részben vagy ilyen közel harcban állandóan nyerek, 1 meccsen pl valaki profilja 60/80 és vannak belol 2/3 plusz mondjuk egy 59-es vagy annál több, az enyém 30, és vagyok 15 /40 esekkel 1-el kettővel azaz jóval gyengébb a csapat és a csapatból is avagy mindig én nyertem meg a meccset, 18/30 kill-el.. Szóval hogy harcban úgy hogy 4-4 ellen 10-10 szer én nyerek az én négyes csapatomból /10-8szor pedig a meccseket nyertem meg kill-el.. Szóval miez már hogy a pályán nulla vagyok, mert nem tudok társalogni az állítólagos társaimmal mert kínaiul meg arabul meg mindenféle nyelven beszélnek csak magyarul nem. Majdnem 1 hónapja játszok rajta 1etlen egyszer volt egy magyar lány de kB azis ellenem volt és csúnyán beszélt. Valaki már el mivan itt vagy mi nincs... Az arènás részét kedvelem a játéknak de a csapatos jövős menős részét nem mert rendszeresen meg ölnek benne és hát fölösleges neki kezdeni mert le szállok veszek föl fegyvert aztán a semmiből hirtelen le lőnek valószínűleg távcsővel ami nekem szinte sincs ha van is akkor is le lőnek avagy nem tudok vele lőni, persze tréningen szuperül lövök vele de a pályán nulla, se magyar csapat se semmi.

2021. dec. 2. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok vmi nagy expert, de én egyrészt szólóban nyomom, másrészt úgy szoktam túlélni az elejét, hogy próbálok "lehetetlen" helyre ugrani, és kerülöm a népszerű compokat. Így általában van időm rendesen felszerelkezni, és csak aztán megyek beljebb.
2021. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ezért nem játszok telefonon battle royalt. Engem megölnek 1 lovésből úgy hogy fel vagyok szerelve, másba meg bele lövök egy tárat a fejébe és még mindig él.
2021. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én a New State-t próbálgatom most, de valóban sok a gond a játékkal.


Tényleg tele van harmadik országbelikkel, magyarral én speciel nem is találkoztam....


Ezek a "nagyon pro-k" meg valóban gyanúsak, hogy sorozom oldalba, megfordul majd lelő 2 lövéssel...


Eddig egy értelmes játékom volt csapatban, ahol volt ír, angol meg még egy, angolul beszéltek, és teljes összefogás volt, chicken dinner is lett a vége.... De ezt a csapatot úgy kerestem direktben.


Ha simán random keresek csapatot, már a legelején valaki kiugrik több km-re a csapattól, akik meg leérkeztek folyamatosan húznak széjjel, jön egy klán kocsival és széjjel szednek bennünket pár másodperc alatt.


Nagyon élvezetes játék lehetne, de szerintem nem az... A koncepció jó, de a működés nem. Sajnos a számítógépemen nem fut el, így csak mobilon tudok vele játszani, de már kezdem nagyon unni.

2021. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az arénás játékmódok maximum arra jók (a szórakozás mellett), hogy kicsit megismerd egy-egy fegyver viselkedését, amúgy viszont nem lehet velük felkészülni az igazi meccsekre. A pálya korlátozott adottságai miatt alapból elég szűkösek a lehetőségek, másrészt miután lelőttek, ugyanazokkal az ellenfelekkel találod magad szembe: kb. fél perc után tökéletesen tudod, milyen fegyverekre, taktikákra számíts a részükről. Na meg mindig kiválaszthatod a saját jól bevált, jól felszerelt kedvenc fegyvereidet. Szóval sajnos igen, attól, hogy valaki nagy király az arénában, még lehet nulla a klasszikus meccsekben.
2021. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Classic módban játssz egyedül és essél valami félreeső településre, ahol elég sok a ház, ott tudsz nyugiban gyűjtögetni, hogy jól felszerelkezz. Mozogj sokat (így egy távcsöves sniper nehezen tud leszedni), nézz alaposan körül, haladj cikk-cakkos mozgásban, és mindig legyen meg a következő fedezéked.
2021. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A random squadok elég vegyesek tudnak lenni, és bár valamikor arabul vakerálnak egymáshoz, de az esetek többségében inkább a beépített kifejezéseket használják. (mondjuk nem veszem halálosan komolyan a játékot, squadban nem vittem tovább a gold kategóriánál, máshol nem tudom, mi a helyzet). Nekem az is jól szokott működni, hogy ha szétszéled a bagázs, akkor megyek a legerősebbnek tűnő játékos után. Ja és minden térképen van egy igencsak akciódús központi település (Pochinki, Midstein, Bootcamp, Villa), ahol a csapatok legalább egyharmada landol. Ha az én csapatom is oda akar esni, és nem kezdik meg nagyon hamar az ugrást, akkor még a levegőben otthagyom őket, különben 10-ből 9-szer azzal végződik a dolog, hogy egy ügyesebb csapat egy percen belül kinyír mind a négyünket.
2021. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amúgy a PC PubG mennyivel élvezetesebb a mobilosnál? Többen játszanak vele?


Én a mobilossal elég sokat toltam, de már szabályosan rühellem. Letörlöm, felrakom, letörlöm, felrakom.


Valamiért a kis képernyő és a grafika rettentően zavar, pedig először nagyon élveztem...


A New State is hatalmas fejlődés egy mobilos játékhoz képest, de az, hogy a pár centis mobil képernyőjén matassak egyre kiábrándítóbb.


A Fortnite el se tudom képzelni milyen lehet Androidon, ahol építeni is kell. Bár ugye azt le se tudom már tölteni a Play Áruházból.

2021. dec. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!