Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends játékosokat...

League of Legends játékosokat szeretnék találni akik nem toxikusak, hol kereshetek?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdő vagyok és szerettem volna játszani de annyiszor hallottam hogy sok a toxic ember hogy nem mertem belevágni. De most szeretném megpróbálni. Játékos társakat keresek akiket nem zavar ha bénázok, az nem baj ha kezdők az a lényeg hogy jól érezzük magunkat. Tudtok esetleg fórumot vagy discord szervet és hasonlót ahol tudok keresni?

2021. dec. 2. 19:15
 1/2 anonim válasza:
35%

Szia ,ha gondolod jástzhatunk,nem zavar ha kezdō vagy ( 300+szintü vagyok , de most épp nem a legjobb formámban ,szóval nem baj ha bénázol ,nem az LCS-re készülünk:D)

Egyèbként facebookon van egy csoport ,ott is felteheted a kérdést League of legends Hungary ,ez egy privát csoport , de könnyen belehet jutni

2021. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én se vagyok profi, pár hónapos kihagyással most játszok újra, ha gondolod bénázhatunk együtt:)
2022. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!