Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik régi RTS (valósidejű...

Melyik régi RTS (valósidejű stratégia) volt ez?

Figyelt kérdés

Három frakció volt egy futurisztikus kitalált világban. Az egyik lépegetőket használt (kék), a másik motorkerékpár szerű dolgokat (piros), a harmadikra nem emlékszem (talán zöldek voltak). Külön lehetett fejleszteni a harci egységek alkatrészeit, saját kombinációkat lehetett létrehozni test, torony és fegyver felhasználásával. 2D-s játék volt, valahol a 2000-es évek környékén dobták piacra.


A lépegetős frakciónak voltak még hatkerekű könnyű tankjaik és nagyobb, magasabb nehézgépeik ostromhoz. Volt felszerelhető rakétavető, épitőmodul, lángszóró, gépágyú, tüzérségi ágyú is. Gépfegyver volt az alap. Az egyik alkatrész neve Fatso volt, talán az építőmodulé.


A nyersanyagokat fejleszthető támaszpontokból lehetett időnként kinyerni, amit el kellett foglalni.


Légiegységekre nem nagyon emlékszem, habár úgy rémlik az egyik küldetésben találkoztam velük az ellenség bázisán.


+ha ez segít:

A kampány meglehetősen nehéz volt, némelyiket csalás nélkül nem tudtam megnyerni, mert még a főépület megépítése előtt lemészárolták a teljes hadseregemet.


A válaszokért hatalmas köszönet!



2021. dec. 4. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtak alapján szerintem valamelyik régebbi COmmand and Conquers rész lesz.
2021. dec. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ, de sajnos nem. :(

2021. dec. 4. 21:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Stílusban picit hasonlított a 7th Legion-re. Ez még úgy az szembe jutott.
2021. dec. 4. 22:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Evolution RTS-ben van egy Fatso nevű tank.

https://www.youtube.com/watch?v=2DylcKhuCEg

2021. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez sem az :/

Kedves 4-ik válaszoló, amit én kerestem az egy 2D-s, a 2000-es évek környékén kiadott játék, azonban (habár az észrevétel jó) ez egy 3D-s, jóval 2000 után megjelent játék.


Viszont neked köszönhetően a videó alatti ajánlásokban megtaláltam. Ilyet! 😅


Metal Knight: Mission - Terminate Resistance a címe.


Óriási köszönet, nagyon hosszú ideje kerestem már! 😀

2021. dec. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!