Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játék lehet ez?

Gyopi98 kérdése:

Melyik játék lehet ez?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen játszodtam és yahoo games-en is fent volt. Egy lila hajú lánnyal kellett benne játszani és az egész valami kicsi faluba játszodott és akkor kellett találkozni egy lánnyal aki beteg volt (piros haja volt ha jól tudom) és aztán el kellett menni virágot gyűjteni neki mert beteg volt és ágyba volt, gondolom gyógynövény volt. Sajnos a lényegét nem igazán értettem mert akkor nem tudtam angolul de ha valaki tudja mi az kérem hogy segitsen. Köszönöm!

2021. dec. 7. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen nézete volt a játéknak? Tehát oldalnézetes volt?

A grafikája milyen volt? Tehát hasonlítottak a karakterek ilyen anime lány karakterekre?

Amikor elindítottad a játékot, a menü képére emlékszel? Tehát hogy miket láttál stb.


Esetleg valami részlet eszedbe jut még a játékról, ami segíthet akár ránézésre megtalálni? Minden apró részlet segíthet.

2021. dec. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!