Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet használni az...

Miért nem lehet használni az aranyakat, vagy a tokeneket a Mortal Kombat 11 offline módjában? Vagy ha lehet hogy lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit kevesebbet akarok netezni, ezért is váltottam korlátlanról kisebb netre, mert úgy érzem szinte mindegyik játékban hogy sosem teljesek a játékok, és beleuntam hogy hiába költök, költök, mindig van valami új dolog, amit ha nem veszek meg, nem teljes a játékom.


De észrevettem hogy offline a Nioh 2 be se jellenek meg, sem a segítő, sem az ellenségesen megidézhető emberek.


De amúgy komolyan elment a kedvem az egésztöl, még a Mortal Armageddon ba is ingyen Costume zálhattad a karaktert, meg még sajátot is csinàlhattál.


[link]


Itt meg ha megy az online, amihez ugye PS plusz is kell vagyok lvl 112 , 9999999+ arannyal,

offline meg nulla minden.


Tisztára olyanok lettek a játékok mint valami free to play mobilgémek.


Anno megvettem 30 ezerért a Destiny 2 Legendary collectiont. Abból se tudok semmit se hasznàlni,a minden idők legjobb FPS kampányát törölték, a DLC két szintén, és ingyenes lett.

Kárpótlás=0


Ès ez csak 1 game, sorolhatnám a sok árverést a Cyberpunkig bezárólag.


De ez hogy offline nem lehet használni az összegürizett cuccokat..pff..



2021. dec. 8. 20:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!