Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékot éri megvenni a...

BpBEST kérdése:

Melyik játékot éri megvenni a legjobban nintendo switchre?

Figyelt kérdés
Animal Crossing vagy Minecraft? Az animal crossing drágább viszont jobban tetszik, de a minecraftot is szeretném, ott barátokkal tudnék játszani, de nem szeretnék annyit költekezn ihogy mindkettőt megvegyem.

2021. dec. 11. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Minecraft
Animal Crossing New Horizons
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Minecraft 1 lócitrom, szóval egyértelműen a másik a nyerő.
2021. dec. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gofrisütő ***** válasza:
84%
Mert? A két játék teljesen külömböző, a minecraftban nincs annyira cél vagy út, teljesen sandbox, ami lehet jó vagy rossz, de attól még, hogy nem tetszik neked, nem kell fikáznod.
2021. dec. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Én mindkettőt megvenném. PC-n már régóta Minecraftozok, szóval az Animal crossingal kezdeném, amiről még csak videót láttam, de nagyon megtetszett, és hát csak Switchen elérhető. A Minecraft minden platformon elérhető, akár konzolon, akár PCn. Azt is megteheted, hogy kipróbálásra PCn leszedsz egy carckelt Minecraftot, aztán ha tetszik megveheted Switchre. Szerintem mindkét játék jó választás.
2021. dec. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Krisipoke ***** válasza:
100%
Szerintem azt érdemes, amelyik jobban tetszik. Illetve az Animal Crossing másra nem elérhető, míg a Minecraftot szinte bármin lehet játszani, tehát azzal talán több esélyed meg lehetőséged lesz később is.
2021. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!