Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ilyen rossz a battlefi...

Tényleg ilyen rossz a battlefield 2042?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam rajta,hogy megvegyem,de mindenhol azt látom,hogy mennyire el lett cseszve.

2021. dec. 12. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg. Ha modern BF-et akarsz, ott a 4, fényévekkel jobb.
2021. dec. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg. Kevés, bugos, tartalmatlan, átgondolatlan, zagyva. Gyakorlatilag minden téren visszalépés az elődökhöz képest. Pedig azt hittem, az V-nél már nincs lejjebb.

A Steamen egy hónap alatt alig a harmadára zuhant a játékosok száma. Nem véletlenül. Ezt a játékot még ingyen is itt hagynák, de ez egy 70 dolláros játék.

2021. dec. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 4 már megvan,szóval maradok annál.
2021. dec. 12. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, ráadásul a 2042 hype miatt nagyon sokan elkezdték újra 4-et, szóval most elég aktív.
2021. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Még a V is fényévekkel jobb játék, tulajdonképp a 2042-ben az a leginkább vicces, hogy a gondok 90%át tudatos döntések okozták... mintha direkt arra mentek volna rá, hogy minden olyan dolgot megváltoztassanak ami jó volt és bevált.

A kérdés, hogy miért?

2021. dec. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%

Szerintem a BF1 a Battlefield széria csúcsa, mondom úgy, hogy sohasem játszottam vele, mert nincs hozzá megfelelő konfigurációm, csak nagyon sok videót láttam róla.


Egy remekmű az a játék, ha egyszer lehetőségem lesz vele játszani, mást ki sem próbálok.

2021. dec. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

BF1-el az a baj, hogy rengeteg a csaló, túlzás nélkül úgy kell keresni az olyan meccseket ahol nincs legalább egy csaló. Ráadásul általában nem is az olyan fel ne tűnjön szinten csinálják, hanem simán teleport, aimbot minden egyben aztán több 100 killek.

EA meg eprsze nem csinál semmit hiába a report, bármi, érdekes az V esetében viszont alig vannak.

2021. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!