Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet kastélyt ajándékozni(Mou...

Nosound kérdése:

Lehet kastélyt ajándékozni(Mount&Blade 2008)?

Figyelt kérdés

Igazából több kérdésem is lenne.

1.Lehet ajándékozni az Hősöknek várat vagy eltudom engedni úgy,hogy toborozzon saját sereget magának?

Hogyan tudom átnevezni a Királyságot és a Zászló mintáját megváltoztatni?

Warband-ot már kijátszottam és abban tudom,hogy csak beszélni kell az egyik hőssel,de itt nem ajánlja fel.Köszönöm előre is.



2021. dec. 18. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Erre csak a Warband résztől van lehetőség. A legelső sima részben(a 2008-as) erre még nem volt lehetőség.

2. Az első részben sehogy(2008-as az első része ezért így hivatkozok rá). Ez a funkció is csak a Warband-tól elérhető. Mindvégig Lázadó birodalom(akinél lázadsz) lesz a neve amíg valakinél újra nem fogadsz hűséget. Legyen az az aktuális király, vagy 1 várományos(akiket a fogadókban találhatsz meg). A Zászló mintát pedig csak 2x lehet választani. Először amikor Nemes karaktert készítesz(feltéve ha nemest csinálsz). Másodszor és utoljára pedig mikor vazulus leszel(feltéve ha nem nemesi származású vagy alapból a karakter készítése által). Más mód nincs rá.

2021. dec. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. dec. 19. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!