Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi volt gyerekként a kedvenc...

Mi volt gyerekként a kedvenc játékotok?

Figyelt kérdés

Pl ovodásként, vagy alsósként, max 12-14 éves korig. Bármilyen játék, a hintától, a társasjátékon át a sport játékokon át az ugróiskoláig és bújócskáig, logikai játékokon át a Kaland-játék-kockázat fantasy játékokig. A számítógépes játékokat itt most hagyjuk ki, mert az egy külön kategória. Amiket sokat és szívesen játszottatok. Max hármat, ne többet.


Nálunk nagy sláger volt a LEGÓzás, aztán a gyurmázás, amikből mindenfélét csináltunk, kígyót, kosár almát vagy farakást, emberalakkal, stb. Ezenkívül gyakran játszottuk a "Gazdálkodj okosan" társasjátékot.



2021. dec. 19. 01:58
1 2
 1/13 Szabina0121 válasza:
79%
Hintázás,rajzolás,Ki nevet a végén?/Solo.
2021. dec. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

(Nő vagyok)

Barbie, Lego, fa építőjáték.

Bújócska, csúszdázás, gumizás.

2021. dec. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Lego, gyurma, kindertojás figurákkal és gumi dínókkal szerepjáték (rengeteg volt belőlük...:D) pont erre a háromra emlékszem leginkább.
2021. dec. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Amihez nem kellett elviselnem a többi gyerek társaságát.


Hintázás a kertünkben, rajzolás, enciklopédiák olvasása, pónik, lego, sárga kazettás játékok.

2021. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Memory
2021. dec. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Hintázás, lego, nővérem barbie készletének szét szedése, műanyag katonákkal játszás.
2021. dec. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekünk volt valami macis társasunk. Sima társas volt, macis figurákkal rajta, meg ha x mezőkre léptél, volt valami utasítás rajtuk, hogy pl. lépj vissza 3-at, meg ilyesmik. Azt nagyon szerettem ovisként :)

Illetve mi mindig kitaláltunk magunknak saját játékokat. Például kint az udvaron mindig azt játszottuk tesómékkal, hogy van ott egy vidámpark. Különféle "játékokon" vettünk részt, és képzeletbeli érmeket gyűjtöttünk, a kertünk egy labirintus volt, ahol elrejtett kincset kerestünk, meg képzeletbeli ajándékosbódéban vásároltunk időmegállító gépeket :D Szerintem gyerekként ez volt az egyik nagy kedvencünk.

De volt, hogy csak simán futóversenyeztünk. Mivel tesóm kisebb volt, gyakran hagytam nyerni hogy örüljön, vagy kezdéskor hátrébb álltam hogy legyen előnye, mert gyorsabban futottam, mint ő :)

2021. dec. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

“nővérem barbie készletének szét szedése”


Fel is rúgtalak volna a nővéred helyében.

2021. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

8


Okosabb és megértőbb, na meg nyugodtabb is volt annál, mert letekerhetőek voltak a végtagjai, szóval amit szétszedtem, azt vissza is lehetett rakni a helyére. :)

2021. dec. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

kutyával minden játék

homokozás

hintázás

kártya játék

kirako

csak úgy boklászni a kertben

2021. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!