Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4 Betörés?

The Sims 4 Betörés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudom növelni az esélyét hogy betörjenek a Sim-emhez az éjszaka folyamán? Mik a befolyásoló tényezők?

2021. dec. 19. 23:41
 1/5 palfydanka ***** válasza:
Szia! A sims 4-ben nincs betörés:(
2021. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, ezt sajnálattal hallom. :( Esetleg van rá valami mod a fanok által készítve? Vagy majd később hivatalosan kerül be a játékba?
2021. dec. 19. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tűzoltók se voltak, utólag kerültelek bele, nem tartom kizártnak hogy bekerüljenek később a betörők is.
2022. jan. 24. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Sims 2-ben nagyon szerettem. Mindig tettem riasztót pl, az az esetek nagy %-ban megfogta a betörőt, nem lopott el semmit. De volt, hogy figyelmen kívül hagyta, és azért zsebre vágott ezt, azt.

A Sims 3-ban asszem ritkábban volt betörés, nem is nagyon emlékszem rá.

A 4-ben kár, hogy nincs. Szinesítené a játékot.

2022. ápr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Gyárilag még nincs, DE móddal van már rá lehetőség hogy betőrjenek hozzád(sőt akár betőrés alatt megöljék sim-ed is ha az kell).
2022. ápr. 25. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!