Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 Ciri történetét...

Witcher 3 Ciri történetét melyik döntések befolyásolják?

Figyelt kérdés

Most játszom a Witcher 3-mal. Akarva akaratlanul is belefut az ember 1-1 spoilerbe. Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban.


1. Ciri a kedvenc karakterem a játékban, ezért számára mindenképpen a legjobbat szeretném, illetve Geralt számára is. Viszont csalni sem szeretnék, csak ez ügyben azt szeretném megtudni, hogy milyen döntések befolyásolják Ciri sorsát. Úgy értem, hogy csak Cirit érintő döntések befolyásolják, amikre majd figyelnem kell? Vagy más ügyében hozott döntések is hatással vannak rá?


2. Olvastam, hogy az egyik legfontosabb döntés, hogy Triss vagy Yen között választunk és elvileg az a legjobb, ha Trisst. Na most ez a döntés csak erre a 2 karakterre van hatással illetve Geraltra, vagy máshova is kihat? Illetve mennyire súlyos döntés lesz ez?


3. Olvastam azt is, hogy ha egyiküket sem választom akkor Ciri látogat meg a végén, aminek legjobban örülnék. Viszont ha ez amúgy a 2 másik karakterre nagyon negatív hatással lenne, hogy egyikükkel sem jön össze, akkor nem szeretném ezt bekockáztatni. Tehát itt a kérdésem, hogy ha egyiket sem választom, akkor az nagyon negatívan fog kihatni érzelmileg, vagy semleges?


Arra szeretnélek benneteket kérni, hogy ha tudtok diszkréten válaszoljatok, lehetőleg spoiler mentesen! Most játszom először a játékkal és nem hiszem, hogy újra neki tudnék állni egy ilyen hosszú játéknak. Éppen ezért szeretném a legjobbat kihozni kedvenc karaktereim számára, de nagyon lecsalni sem szeretném. Viszont úgy gondolom, hogy ez még mindig a kisebbik rossz lenne, mintha ennyi beleölt óra után egy szomorú véget kapnék. Úgyhogy előre is köszönöm az értelmes válaszokat és a megértéseket! :)



2021. dec. 23. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.A lényeg, hogy olyan döntéseket hozz Cirivel kapcsolatban, ami jelzi, hogy törődsz vele, de közben hagyd is érvényesülni.

2.Egyáltalán nem fontos a játékra és Cirire nézve, hogy Triss vagy Yen. Azt választod akit akarsz, ha meg semelyikkel sem akarsz lenni akkor azt választod.

3. Igen, akkor Ciri látogat meg. De mint írtam, úgy döntesz szerelmi ügyben ahogy akarsz, megértik a visszautasítást, semmi komolyabb bajod nem lesz belőle. (értelemszerűen ne válaszd mindkettőt)

2021. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen! :)


Amúgy ennél a Triss - Yen döntésnél nem is tudom mit döntenék, ez egy nagyon szemét dolognak tűnik. Yen az, akit úgymond előbb ismertem meg és akkor pl. nem tudtam volna elképzelni Trisst, de a játék egy pontján mégis sikerül Trisst olyan közel hozni, hogy ezen rágódjak. De hát ez a játék ezért is zseniális, olyan egyszerűnek tűnő dolgok olyan szinten gondolkodóba tudnak ejteni. A fa szellemes résznél abba kellett hagyjam a játékot, mert nem tudtam dönteni. Nem szoktam a Witcher előtt játszani semmivel, mert nem volt olyan játék ami lekötne. De itt minden olyan szinten a helyén van, az első pillanattól imádom a játékot! :D

2021. dec. 23. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Igazából én azt tanácsolom, hogy elsőre játssz úgy, ahogy te döntenél! Én például 3x játszottam ki a játékot, hogy mind a három alternatívával találkozzak. A második-harmadik játékokat játszottam tudatosan. Mind a három nagyon érdekes:)

Amit biztosan tudok, hogy nem szabad, hogy nem szabad elfogadnod Emhyrtől a pénzt, amit majd ajánl és ne vidd el hozzá Cirit, ha nem akarja. A párbeszédekben jellemzően van olyan lehetőség, ahol bunkó vagy. Na azt sem érdemes valasztanod és támogasd. Ahol kéri, hogy tarts vele ott nem akadályozd és hógolyózzatok! Nem kívánok spoilerezni igazán, de ezek fontosak:)

2021. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
54%

Ha jol remlik, amik nagyon fontosak (megprobalom spoilermentesen)

-Emhyrtol ne fogadd el a penzt, es ne vidd el hozza Cirit

-menj el vele a ficko sirjahoz Skelligen

-hagyd hogy egyedul menjen be es beszeljen a varazslonokkel (Novigrad, mulató)

-amikor a laborban vagytok (szinten Skellige, erosen a vegjatek elott), hagyd hogy kiengedje a gozt, es romboljatok egyutt


En is sokszor jatszottam vegig, nagyon tetszik mindegyik vegkifejlet. De ja, a faszellemes dontes nehez, es egyiknek se jo a vege 😅 valahogy az egesz Witcher vilag errol szol egy kicsit, "a kisebbik rossz".

2021. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, hogy nagyon lecsalni se szeretné erre leírsz neki mindent amit csinálnia kell :/
2021. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!