Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Genshin Impact-o...

Szerintetek a Genshin Impact-ot lefordítják majd magyarra?

Figyelt kérdés
Persze itt a játék nyelvére értettem nem a szinkronra

2021. dec. 25. 17:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy ideig biztos nem fogják csak, hogy van e rá esély, hogy majd le fogják
2021. dec. 25. 17:59
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Soha. Esély sincs rá sajnos. Hogy miért?


1. Magyar ember nem vásárol hanem lop(nincs haszon, nem foglalkoznak velünk)

2. Gigászi mennyiségű szöveg van a játékban. Meg merném reckirózni hogy van annyi mint kb 1 Skyrim/Witcher 3-ban. Azaz nagy projekt lenne.

3. Mivel MMO/MMORPG ezért folyamatosan frissül, illetve kapja az új tartalmakat(karakterek,városok,mobok,stb). Éppen ezért minden update-nál át kéne nyálazni a már meglévő fordítást, ami bíza nem kis munka lenne.



Szóval szerintem kizárt hogy valaha is lenne, főleg mivel maximum itt csak hivatalos fordítás lehet, HA lehetne. De mint írtam 1 ilyen kis országgal mint a mienk a fejlesztők nem fognak foglalkozni. Nem éri meg 1 olyan nyelvre lefordítani nekik ahol kicsi a populáció, illetve "inkább torrent-eznek mint vesznek" politika van érvényben.

2021. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%

Esélytelen.

A készítők nem valószínű, hogy egy olyan országgal foglalküzzanak ahol max 20,000 legális játékos van. Bevallom a helyükben én sem foglalkoznék vele.

Tehát a válasz, nem, esélytelen.

2022. jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

#2 egy ingyenes játékon mit lopsz? teljesen hülye vagy?


amúgy nem fogják mert kicsi piac

2022. jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
#4 Azt nem konkrétan Genshinre értettem hanem általánosságban. Magyarok nem költenek hanem torrent-elnek. Ergo ha játékot nem vesznek, majd szerinted pont 1 játékban fognak mikrotranzakciózni? Ezek után szerinted ha ilyen kicsi a bevétel megérné a fejlesztőknek hogy időt öljenek bele? Pláne hogy a magyar nyelv elég nehéz. Ráadásul kinai játék, kinaiaknak még nehezebb lenne magyarra fordítani.
2022. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
szerintem egyre többen veszenk játékot Magyarországon is
2022. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Online fordítgatják, szóval nem lenne nagy kunszt betenni, én is örülnék neki mert angol tudásom mínuszba van nem hogy nullán, jó lenne. Lol-t megcsinálták teljesen magyarra, ezen is sok a játékos, nem tartana annyira sokból nekik és sokan örülnének neki.
2022. jan. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem esélytelen.

Ha lefordítják majd valamilyen csoda folytán, akkor az sem a közeljövőben lesz.

2022. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
legalább a fél story elvileg le van, szal csak bele kéne tenni amúgy.
2022. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
#7 Mit szívtál? Azt a szemét lol-t ne hasonlítsd a Genshinhez. Hulladék Genshinhez képest(meg úgy mindenhez képest is xD). Meg lol-ban nem sok minden van amit le kellett fordítani, ezzel szemben a Genshin 1 kőkemény story alapú játék, amit folyamatosan bővítenek. Lol-ban semmi story nincs, leszámítva néha azt az 1-1 eseményt ahol story-t kell olvass, de az semmi.
2022. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!