Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki aki jártas War Thunder-...

Valaki aki jártas War Thunder-ben, meg tudná mondani hogy a Vautour IIB miért 9.0-ás, és miért 18k SL a javítási költsége?

Figyelt kérdés

Van rá talisman-om és ezzel szoktam farmolni, tehát elég sok mindent láttam már vele. Általában úgy kezdődik a meccs, hogy lespawnolok, alattam már csomó gyors támadógép van bombákkal, akik gyorsan berusholnak a map közepére és lebombáznak minden bázist, én pedig mászhatok fel 7-8 ezer méterre a map szélén, kivárni mire megjelennek az új bázisok. Eközben általában az egész csapatomat lemészárolják és én maradok az utolsó, lebombázok egy bázist, visszamegyek a reptérre, és ha szerencsém van, akkor még vissza tudok menni még egyet lebombázni mielőtt megölnek. Na kb 10-ből 7 meccs így zajlik vele. Viszont ezzel a 2 bázissal még mindig csak a javításom fele van meg kb., tehát szinte lehetetlen vele 0-ra kijönni, ha meg is ölnek. A másik pedig a 9.0-ás br, oké hogy gyors vagyok és sok vadászgépet legyorsulok, de ha feldob mondjuk MiG-21-ek közé, azokkal még mindig nem tudok mit csinálni. Az IL-28-am meg ott csücsül 8.0-ban, pedig az tele van támadó és védekező fegyverekkel is, annyi hogy kicsit kevesebb a végsebessége, de a Vautour-on még egy gépágyú sincs.

Én csinálok valamit rosszul? Mert általában azoknak a gépeknek magas a javítási költsége amik nagyon OP-k, de itt egyszerűen nem tudok rájönni, hogy a Gaijin ezt hogy gondolta.


2021. dec. 28. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez így kb korrektnek tűnik. 9.0-nál már alapvető, hogy nem nagyon fogsz kijönni 0-ra, az emberek úgy mennek ilyen BR-be hogy van egy kis elégetnivaló pénzük. Szóval javítási költség pipa.


Az meg, hogy a MiG-21 le tud vadászni még nem jelent semmit. Ha a BR-edben levő legtöbb géppel pariban tudsz lenni (márpedig mondtad hogy a legtöbbet legyorsulod vele), akkor annyira nem tűnik rossznak a besorolása. Kiugró értékek mindig lesznek, német vonalon a komplett BF-109 széria ilyen például. Tökéletes balance sosem volt ebben a játékban, meg sem lehetne valósítani.

2021. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

18K javítás meg nem is sok high tierben.

A javítás költsége meg állítólag az adott gép statisztikai alapján van. Ha sokat lehet vele farmolni csatankent, akkor a javítás is magas.

2021. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!