Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet flashelni a ps1...

Hogyan lehet flashelni a ps1 emet?

Figyelt kérdés
Nemrég vásároltam egy ps1 játékkonzolt, viszont csak pár játék volt hozzá amik nem nagyon jönnek be. Szeretnék kiírni rá játékokat, viszont ahoz chippelni vagy flashelni kellene. A chippelés az nem jön szóba, mert nem szeretném "szétbarmolni" a gépet. A falshelni szerettem volna, viszont nem igazán találtam magyarul semmilyen videót vagy forúmot ahol ezt bővebben kifejtik. Ha valaki tudja hogy egy flashelésnek mi a pontos menete és elmagyarázná nagyon megköszönném neki.

#PS1 #Ps1 játék kiírás #Ps1 flashelés
2021. dec. 28. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggelre szerintem ugy is törlik a kérdést, mert olyasmihez kérsz segítséget ami nem megengedett itt, viszont én csak annyit javasolnék, hogy tartsd meg minden téren gyári állapotában azt a gépet, egyszer még sokat érhet, amibe az is beletartozik hogy a szoftvere gyári.
2021. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2021. dec. 28. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy nem lehet flashelni.

A chippelés meg nem barmolás, egy plusz alkatrész kerül be a gépbe.

2021. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal jobban jársz egy PC emulátorral.
2021. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem barmolas... Az én picinyem 20 éves c: gyönyörű állapotban van és soha nem volt vele semmi gond, pedig chipelve kaptam
2021. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(ja es tegnap jatszottam vele, szóval működőképes xD amúgy nekem a ps2-m is chippelve van, azzal sincs gond. A ps3-am és a ps4-rmhez viszont nem merek hozzányúlni)
2021. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!