Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki szokott honfoglalózni,...

Aki szokott honfoglalózni, vagy régebben játszott, a feleletválasztós, vagy a tippelős kérdéseket szereti/szerette jobban?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, én nem játszom azóta, mióta csak mobilon lehet, ez az új verzió nagyon elvette a kedvem. Régebben viszont gyakran, napi szinten is, a feleletválasztós kérdések nekem jobban mentek, ebből kifolyólag inkább hosszú hadjáratot játszottam, villámháborút kevésbé.

2021. dec. 29. 23:26
A kérdező szavazást indított:
A feleletválasztósakat.
A tippelőseket.
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a tippelőseket picit jobban. Ezért is jó a két játékmód :) Ha androidos telefonod és windows-os számítógéped van, a Csatolt telefon nevű programmal próbáltad már?
2021. dec. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem próbáltam, maga a játék sem tetszik már.
2021. dec. 30. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy átlagban a tippelősek -az engem érdeklő témákban- kicsit jobban bejöttek. Feltéve hogy nem valami robotgyorsaságú, gépként válaszoló játékossal lettem összesorsolva.
2021. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ez nem "speciálisan" honfoglalós kérdés, így bár már nem Honfoglalózom, azért válaszolok. A Kvízlabirintuson játszom, ott is a feleletválasztósak a könnyebbek, a tippelősek nehezebbek, szerintem főleg a nehézségi szint miatt választották a te kérdésedre is inkább a felelősválasztóst az emberek. Na meg a tippelősben az évszámok kevésbé izgalmasak, de amikor másra kérdeznek (főleg ha elképesztő dolgokra), abból is sokat lehet tanulni.

Mondjuk a Kvízlabin van még egy kategória, amikor feleletválasztós, de akár több választ is be lehet jelölni, na sokszor az se jön össze, mert már egy nehezebb feladat.

Egy jó kvízrajongónak azonban mindegy, csak műveltségi vagy izgalmas kérdés legyen.

2022. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!