Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami normális textura...

Elty1988 kérdése:

Van valami normális textura csomag a Minecrafthoz?

Figyelt kérdés

Xbox Game Pass (pc) Minecrafttal (win 10 edition, bedrock vagy mi)játszok ép. Szedtem le egy egész jó textura csomagot hozzá. (Minecraft 3D 256x) Tudtok még valami nagyon jó textura csomagot? Olyat ami kompletten kész is. Van még egy ami tetszik, de az nem 100%-os és nem ingyenes.(realistico)


Ötleteket előre is köszönöm. (ha valamit nem jól írtam bocsi)



2021. dec. 30. 17:13
 1/2 Gofrisütő ***** válasza:
Rengeteg, elképzelhetetlenül sok van. Milyen legyen? Élethű? Kiegészített minecraft grafikák? Vagy csak szimplán máshogy nézzennek ki a textúrák? A mobok milyenek legyenek?
2022. jan. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyasmi mint a fent említett két textura. Legyen szebb, modernebb de maradjon meg a minecraft hatás. (nem tudom, hogy fejezem ki:D) Szebb textura legyen mint a default.
2022. jan. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!