Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik BF-el érdemes multizni...

Melyik BF-el érdemes multizni 2021-ben (PC)?

Figyelt kérdés
A nemrég kijöttre a kedvemért tekintsünk úgy, mintha nem is létezne, és a BF4-ig bezárólag gondolkodjunk. Szóval BF1942, 2, 3, 4, te melyikkel játszol még, melyikhez tértél vissza? A 3 és 4-et látom, hogy még mindig nagyon sokan tolják gametracker szerint oroszok, németek és amcsik is egyaránt, magyar szervert nem láttam, de az nem hátrány.

2021. dec. 30. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb szerintem az 1, de rengeteg a csaló, szinte minden meccsen van sajna, az V annyira már nem jó, sok minden negatív irányba változott de legalább csalómentes.


Ha emg modern kor érdekel akkor kizárásos alapon a 4, a 3-al már kevesen játszanak.

2021. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hardline meg teljesen kihalt, de az amúgy se volt túl jó.
2021. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én PS4-en még néha előszoktam venni a BF1-et és mindig találok meccset. A csaló más kérdés mert én konzolon nem vettem észre, de ez PC-n másképp van.
2021. dec. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legendás Bf1942-höz tértem vissza pár napja. Helyi hálózaton még mindig eszméletlen jó 3:1 arányban botok ellen játszani, ha van kivel persze :D Tervben van amúgy, hogy újra beszerzem az 1-t, mert a korábbi Origin accountomat feltörték, és minden elveszett sajna.
2022. febr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!