Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles játékban...

Dorina0331 kérdése:

Csábításból jeles játékban meg lehet változtatni a szerelmünket a szerelmes élet epizódjaiban?

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 19:28
 1/6 anonim válasza:
100%
Már rég játszottam, de ha jól tudom, az Élet a Campuson elején volt egy olyan választási lehetőség, hogy kivel akarod folytatni. Elképzelhető, hogy a Szerelmes Élet elején is van, de odáig nem jutottam el. De visszajátszással szerintem megoldható, bár kissé idő- és AP igényes.
2021. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ott is ki lehet választani azt hiszem én már jóval előrébb járok nem emlékszek elejére, hogy hogy volt de én is mással folytatom itt mint előző részekben. :)
2021. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az szerelmes élet kedte előtt a tündérkereszt anyánk megkérdezi, hogy kivel voltál, vagy kivel laksz. Már emlékszem, hogy mit, de ott lehet választani, hogy melyik történet szálat szeretnéd vinni.

Viszont van olyan lehetőség, hogy történet módósító, ha már túl vagy ezen, de azt nem tudom, hogy müködik-e.

De a vége felé, asszem a 14. epiben még változtathatsz Ericre ha szeretnél.

2021. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A történet módosító csak annyiban működik, hogy elejére visz vissza de újra választani nem tudsz pasit. :)
2021. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt viszont nem tudtam, hogy a történet módosítóval ez nem lehetséges. Azt tudtam, hogy a visszajátszásnál választhatsz, hogy kivel akarod vinni. Legalábbis régen ez lehetséges volt. Őszíntén nem nagyon szoktam ezeket használni. Még régen párszor, amikor az esély mérő miatt nem lett meg a kép.
2021. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!