Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan aki csak bizonyo...

Van itt olyan aki csak bizonyos tipúsú játékban leli örömét?

Figyelt kérdés
Én az olyat szeretem ahol bele tudok szólni a történések menetébe mint például a fallout vagy dragon age szériában. A másik pedig az hogy ha open world és ki tudom maxolni a mellékes dolgokat. Az olyanokat ahol megyek előre egy lineáris úton, és nincs döntési lehetőség hanem egy sztorit mesél el azt nem tudom élvezni. Ezért is esik ki nálam rengeteg játék a piacról.
2022. jan. 1. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Jelen.

Aktualis divatjatekok hidegen hagynak.

Single jatekok 98% nem erdekel.

Jelenlegi main jatekommal 2013 ota jatszom.

2022. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mindig azt hittem mindenevő vagyok, igazi hardcore atomkocka, de rájöttem hogy mindig is csak egy majdnem hétvégi játékos voltam, csak mondok valamit ha életemben játszottam 5000 játékkal abból kb 50 volt ami tetszett is. Elkezdek egy játékot, tolom fél órát, ebből kb lejön hogy mi vár a továbbiakban, és akkor vagy tovább nyomom amíg úgy érzem hogy nem baszakodik velem a játék, vagy uninstall. Volt, hogy egy darabig tökre tetszett, aztán meg hagytam a francba mert egy unalmas fos, ez volt a Halo Infinite. Aztán ami legutóbb tetszett és végigvittem: splatterhouse, doom (2016), Emily is away 3
2022. jan. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!