Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Conan Exiles Modolás / Eső...

Conan Exiles Modolás / Eső megszüntetés?

Figyelt kérdés

Conan-ben bármiféle csapadék kb. harmadára csökkenti az fps-emet, meg már amúgy is kezd elegem lenni, hogy amíg fent vagyok az idő 70%-ában csak esik az eső.

Meg amúgy se értem, hogy miért olyan megerőltető az eső. Annyira nem rossz azért a gépem.


A másik meg, hogy Epic Games-ről vettem meg a játékot mert jó leárazás volt rajta, viszont csak most derült ki számunkra, hogy így nem lehet modolni. Legalábbis nem úgy ahogy a steam-es verziót.


Van erre valami megoldás?


Ha ezt tudom akkor nyilván nem az Epic-ről veszem :/



2022. jan. 3. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha modolni nem lehet, akkor közvetlen megoldást nem tudok.

De megpróbálhatod, hogy:

– Frissíted a videokártyád illesztőprogramját.

– Feljebb veszed a Conan Exiles CPU prioritását.

– Lejjebb veszed a játék grafikáját.

– Próbálsz a sivatagos és havas részeken maradni.

2022. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen ezek se rossz megoldások, de sajnos már a ház megépült és nem is olyan kicsi, hogy csak úgy otthagyjuk és másikat építsünk.


A grafika piszkálása meg nem segít próbáltam már.

Overclockolni is tudom ha kell, meg is próbálom majd, de kétlem, hogy segítene.

Driverből pedig mindig a legfrissebb van. Amint jön frissítés felrakom.


Bezzeg ha Steamen vettem volna meg akkor 3 kattintásból meg lehetett volna oldani.


Ennyit az Epicről. :/


Azért köszi! Ment a zöld. :)

2022. jan. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!