Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri Fortnite fiókot vásárolni?

Megéri Fortnite fiókot vásárolni?

Figyelt kérdés
Rátaláltam egy megbízható emberre aki tud nekem adni 7ezer forintért egy Season 3-as fiókot. Az a baj hogy nekem már van egy fiókom amire elég sokat költöttem, + azokat a skineket megkell vennem ami nincs a fiókon, + nincs kedvem újra kezdeni a battle passt, de mégis tetszik az a "OG" fiók, ti megvennétek ebben az esetben?

2022. jan. 3. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha a vilag legfullosabb accountja lenne 1000 forintert akkor se vennem meg.

Persze sokan meg igen, elegge viragzo piacrol van szo.

2022. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha hülye vagy akkor megéri. :)
2022. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel semmi valós előnnyel nem jár az, ha menőbben tudsz táncolni, ezért nem.
2022. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bármikor visszaélhet vele, csak azt mondja a supportnak hogy feltörték a fiókját, vagy megváltoztatja a jelszót, ráadásul még bannolhatják a foiókot is, stb... és máris buktad a pénzed mert gondolom utalsz vagy nem írsz róla átvételi elismervényt, innetől kezdve pedig semmit sem tehetsz azért hogy visszaerezd a pénzed ha átverne....
2022. jan. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
nem, a fiók vásárlás mindig is kockázatos üzlet!
2022. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Annyival kiegészítenélek hogy illegális is mellette. Simán bannolhatják az account-ot. Vagy eredeti tulaj dob 1 sob-sob mail-t supportnak hogy ellopták azt jóccakát, vissza is kapta.
2022. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(1) Ahogy korábban írták illegális, a fiók nem átruházható és a tulaj bob egy mailt és visszakapta

(2) OG player = kezdetek óta játszik, nem S2 vagy S3 vagy S9562 óta, attól hogy korábban kezdte mint te nem OG.

(3) Mivel leszel több hogy a "Zolitól" vett fiókkal játszol? Mások látják hogy milyen szuper emotejaid, skinjeid vannak, de te mélyen tudod hogy vetted, nem elérted azokat.

2022. jan. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!