Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesten van olyan társasját...

Budapesten van olyan társasjáték klub, ahová egyedül is mehetek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

mi a célod? ha csak random játszani random emberekkel, akkor pl. játszóház projekt, társasjáték veled

itt nyitottabb emberekhez, társaságokhoz simán becsatlakozhatsz

2022. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pld ez az egyedül elmenés nem jött be, mert többnyire előre megbeszélt társaságok mennek, akik már előre felkészültek egy adott, konkrét társasjátékra, tanulmányozták a játékszabályokat stb... és eleve úgy kalkuláltak, hogy éppen annyian vannak, amennyi ahhoz a játékhoz ideális.


Persze ha épp úgyis ráérsz, benézhetsz bármelyik ilyen klubba, hátha valaki szintén csak ott lézeng mint "szabad vegyérték", és valami olyan játék kerül elő ami neked is megtetszik... De ez sok szerencsés egybeesés egyszerre, szóval az is lehet, hogy aztán nem jön össze, és csak "kibickedhetsz".

2022. febr. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, én is sokszor voltam egyedül ilyen helyeken

ha nem vagy nagyon esetlen, általában találsz nyitott társaságot

de ha nagyon tanácstalan vagy, megkérdezheted a szervezőket is, kikhez csatlakozhatnál be

2022. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!