Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomb Raider rejtett barlang...

Tomb Raider rejtett barlang helyszine?

Figyelt kérdés
Az elso Tomb Raider reszrol lenne szo, emlekszem, hogy meg a mapok elejen volt egy barlang, bent a barlangba egy kisebb vizeses nem engedte, hogy a faklyaval atjussak, vagyis felkellett farmoljam magam addig mig megszerzem a gyujtot, mostmar nalam van, visszatudnek menni es atjutni a vizesesen, de sehol nem kapom a bejaratot, valakinek remlik, hogy melyik mapon volt egyatalan? Azthittem a jatek eleje kornyeken

2022. jan. 3. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Első Tomb Raider alatt mit értesz, az ős első részt, a 2007 körüli rebootot vagy a harmadik 2013-as reboot-ot?
2022. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
A fáklyahasználatból szerintem egyértelmű, hogy a 2013-as elbäszás.
2022. jan. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor láttam, hogy az Epicen ingyenes a trilógia, mondtam is magamban: "na, most tele leszünk Tomb Raideres kérdésekkel"... :)
2022. jan. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Furcsa, mert a 2013-ast részt sokkal, de sokkal többnek tartják egy remekül sikerült rebootnak, mint " elbaxasnak ".
2022. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

#4

Az aktuális Call of Dutyt is sokkal, de sokkal többen veszik meg, mint a Divinity: Original Sin 2-t valaha fogják. És? Százmillió légy nem tévedhet?

2022. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

:D :D Komolyan próbálod úgy tekerni hogy valamenynire igazad legyen, csak épp mellélőttél, nem eladási számokról volt szó, hanem a kritikusok és a játékosok véleményére.

[link]


Én erről beszélek, 86% kritika szerint a játékosok pedig 84%-ra értékelték átlagosan.

2022. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Icipicit van messze az " elbaxastol "
2022. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

#6

Oké, átfogalmazom az 5-ös válaszom, hogy egyértelműbb legyen, mert látom nem az.


Van valami érved is, vagy csak argumentum ad populum?

2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%

Mondom én próbálod csak terelni a dolgokat. Fogadd el, hogy a nagy többség szerint egy jó játék lett, ennyi, lehet más véleményed de ettől a dolgokon nem változtat.

Ügyes voltál hogy bevágtad latinul kb hogy a köz véleménye, de a lényegen nem változtat, ugyanis továbbra sem vásárlási adatok, hanem azoknak a véleménye akik vették arra a fáradtságot, hogy véleményt nyilvánítsanak, ha akarod ott van olvashatsz részleteket is hogy ki miért gondolja olyannak amilyenre értékelte.

2022. jan. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
#9 hagyhad, bedobta a Chubacca érvelést, értelmetlen továb vitázni, nem lehet igazad. :D
2022. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!