Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA5 online karaktert hogyan...

GTA5 online karaktert hogyan lehet megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Korábban feltörték a Social Club fiókomat, és kialakítottak egy karaktert a GTA5 online részben. Már visszaszereztem a fiókomat, de meg szeretném változtatni a figurát amit kialakítottak. Ez hogyan lehetséges?
2022. jan. 4. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Bemész egy plasztikai sebészetre.

Telefon-Style-Change Appearance.

Nem tudsz angolul? :x

2022. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Google translate
2022. jan. 4. 20:54
 3/15 A kérdező kommentje:
A telefon oké. Hol a style?
2022. jan. 4. 21:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A Google translate nem angol tudás,szóval nem tudsz.

Ott van a menüben,ha megnyitottad a menüt.

Inventory alatt.


De az egész játék angol,kicsit rá kéne feküdni a nyelvre,ha nem akarsz mindig te lenni az I don't speak London gyerek,2020 van azért egy Inventory meg Style szó nem nagy cucc..

2022. jan. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az, hogy 2020 van, nem tudom miben befolyásolja az angolt!? Ha a nyelvismeretről szeretnél tanácsot adni, abban is benne vagyok, de itt ennél a kérdésnél kicsit félrementél úgy látom. Nálam nem az angollal van a gond, hanem a játékmenet ismeretével, mint ahogy az a kérdésemben is szerepel xd

Természetesen megértem a style, invertory stb… jelentését.

Visszatérve az eredeti témához:

Köszönöm, délután gépközelben leszek, megpróbálom amit írtál.

2022. jan. 5. 07:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem találom sem az inveroryt, sem a style-t.
2022. jan. 6. 21:03
 7/15 anonim ***** válasza:

Vannak még menthetetlen emberek.De azért vissza beszélni tudsz,az már valami.


Hát barátom akkor játsz egy kicsit,hogy megtaláld,mert nincs elrejtve.Ha annyira fontos és sürgős kinézetet váltani akkor feltételezem játszol a játékkal napi 10 percnél több időt.

Ha nem akkor meg édes mindegy,hogy hogyan néz ki hiszen fel sem jársz rá,most helyetted én meg nem kereshetem meg,csak nyomkodnod kell a gombokat és keresni a style feliratot..

Írd be youtubera hogy GTA5 plastic surgery vagy valami.

2022. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Annyi eszed sincs mint egy raklapnak!


Visszabeszélni tudok?

Az, hogy te nem keresheted meg helyettem erre annyit tudnék válaszolni, hogy ne tedd! Emiatt senki az égadta egy világon nem tartott fegyvert a fejedhez!

Másik: Te kezdtél el pattogni, okoskodni, kioktatnia nagy semmire.

Egy épkézláb válaszra nem vagy képes, csak hajtogattad itt az nagy angoltudás hegyibeszédét mintha bárki is ezt kérdezte volna. A kutya nem kérdezte ember!

De ha már itt tartunk, komoly összegben mernék fogadni, hogy lepipálnálak benne. Erről ennyit barátom!

Telefon, invertory, style... Ha már válaszolsz egy feltett kérdésre, tedd már meg, hogy ha ez valakinek nem világos, akkor lépésről-lépésre elmagyarázod. Már ha ez nem haladja meg a képességeidet!

Máskülönben inkább ne is válaszolj, felesleges.



Hogy tisztába legyél a dolgokkal (úgy látom nálad ezt el kell magyarázni) leírom neked szájbarágósan, mint egy óvodásnak:


1. Felsőfokú angolom van (Nem is tudom miért lényeg ez itt, de miattad leírtam)


2. A játékban van már "pár" órám, ha jól emlékszem 3X végigvittem.

Most kezdenék online játszani vele, mert miért ne?

Fingom sincs erről a világról. Az ismerettségi körömben sincs olyan, aki GTA-t nyomna, ezért gondoltam itt kérek segítséget.


3. Korábban feltörték a Social Clubomat mikor hónapokig nem játszottam. Kialakítottak egy női karaktert ami kibaxottul nem tetszik. Ami pozitívum a dologban az az, hogy gyűjtöttek a számlámra több mint 3 milliárdot.

2022. jan. 7. 07:48
 9/15 anonim ***** válasza:

de igaza van b*szki ha nem találsz meg a játékban egy egyszerű gombot amit elég egyértelműen elmagyaráztak hogy hol van akkor nincs miről tovább beszélni.pancser,teljesen igaza van ha annyi időt se töltssz a játékban hogy tudd hol a menü meg a raktárad akkor ne fáraszd magadat se a karakter kinézettel úgyse tudsz egy feladatot se megcsinálni ha nem fordítja le valaki.

kiírsz egy kérdést,hogy angolul nem tudsz,játszani nem játszol,de azért mondják meg neked hol és hogyan tudsz karaktert változtatni.

menü,style ennél jobban nem tudja elmagyarázni,mert nincs mit ezen magyarázni,a szádba van rakva kb hogy mit hol nyomj.Rég be is mehettél volna egy szerverre és kereshettél volna egy kórházat vagy simán átöltöztethetted volna magadnak.


de a legegyszerűbb az,ha ilyen béna vagy hogy kitörlöd azt csinálsz újat mindegy melyik porosodik ott ha nem játszol.

2022. jan. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Felsőfokú angol egy frászt.

2/9 A kérdező kommentje:

Google translate

jan. 4. 20:54

Privát üzenet


Felsőfokúval anyanyelvi szinten kellene beszélned,nem Google fordítózni.

2022. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!