Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » (Zelda) Breath of the Wild -...

(Zelda) Breath of the Wild - PC-n ti találkoztatok ilyen hibával?

Figyelt kérdés

Tehát vannak ilyen "dungeon" félék, ahol a játék a nintendo kontroller gyroscope-jára támaszkodik ugye, tehát hogy magával a kontrollerrel kell integetni a levegőben, hogy előre tudj haladni..


A PC-s emulatoron ez megoldható? Úgy emlékszem egyszer itt akadtam el.

Dualshock, Dualsense, Xbox 360 és Xbox series X kontrollerem is van, melyik lehet jó erre a célra? Van bármelyikben gyroscope?


Van esetleg valaki közületek aki játszott pc-n ezzel a játékkal kontrollerrel, és meg tudta ezeket oldani?



2022. jan. 6. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet.

De attól végig lehet vinni...

2022. ápr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Rauru válasza:

De lehet meglehet oldani.

A kontroller mellet installálsz egy virtuális kontroller vezérlőt.

Például nálam vJoy-t használtam erre a célra, az interneten vieó is van erről, ugyan angolól, de ha nem is értenéd csak csináld utána a videóban a látottakat és jó lesz: https://www.youtube.com/watch?v=5LLuLxcnj_g


Amugy meg szerintem a Cemu emulátornak azóta volt már egy olyan frissétése ahol maga az emulátorban beállíthatod az egeredet mint gyroscope.

(ha netán Cemut használnál)

2023. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egeres megoldás borzalom. Próbáltam. A DualSenseben van gyro én azzal próbálnám.
2023. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!