Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történik lyria és Rivia...

Mi történik lyria és Rivia királyságával a Witcher3 után ?

Figyelt kérdés
Mivel a Blood And Wine kiegészítőben láthatjuk Meve egyik fiát a viadalon.

2022. jan. 8. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
2022. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt már olvastam szerinted nem jártam után mielőtt ide írok hm, ezek amúgy is csak spekulációk.
2022. jan. 8. 21:36
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát hivatalos infókat én sem találtam tbh. Talán majd ha kesz Witcher 4🥲
2022. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem akkor nem csak én nem találtam, na mindegy remélem igazad lesz a 4.részel kapcsolatban.
2022. jan. 8. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a következő rész már nem Geralt - ról fog szólni, és a történet is új lesz. Nagyon azt mondják, hogy Ciri lesz a főszerepben (én pl eltudom képzelni). De ki tudja mi lesz. Meg nyáron jön egy next gen update is a Witcher 3-hoz szóval egy ideig biztos nem lesz új. Meg inkább a Cyberpunk-ra fókuszál a CD Projekt Red. Szerintem nem mostanában fogjuk meg tudni, ha egyáltalán lesz folytatás.
2022. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 Lehet megköveztek, de Ciri további történetét igazából nem tartom túl érdekesnek :( Nem tudom elképzelni, hogy milyen játék lenne belőle. Esetleg ha bevállalná a füvek próbáját és Vaják lenne, vagy ugye mint az ősi vér tulajdonosa hozzájárulna Kaer Morhen felemelkedéséhez, további vajákok "képzéséhez". De akkor még felmerül a probléma, hogy a szörnyek kezdenek fogyatkozni, mint a Kaer Morheni csata előtt, a farkas rémálma animében. Ezeken jó filózni és nagyon kíváncsi vagyok a folytatására.
2022. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát a játékból nem úgy tűnt mintha fogyatkoznának :) amúgy igen én is olvastam, hogy nem Geralt lesz a főszereplő és én örülök is neki mivel kapott egy jó lezárást szerintem az a szála már nem kéne bolygatni
2022. jan. 11. 19:48
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 a Kaer Morheni csata előtt Vesemir rájött, hogy titokban szörnyeket generál egy idősebb witcher, hogy legyen a vajákoknak megfelelő mennyiségű munkája.

Ha pedig a játékot nézzük, akkor például a baziliszkusznál te dönthetted el, hogy megölöd-e az utolsó egyedet vagy nem. Illetve Geralt szörnyfészkeket is pusztított. De így nincs benne más utalás erre a problémára.

2022. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk szörnyek még mindig vannak de Witcherek sajnos alig maradtak, szóval előbb vagy utóbb újra elfognak szaporodni olyan helyeken amit az ember nem tud vagy nem akar bolygatni, vagy vegyük az olyan lényeket amik eltudnak vegyülni az emberek közt.
2022. jan. 11. 22:20
 10/11 A kérdező kommentje:
Az elfelejtetem említeni, hogy ugye az átlagos szörnyeknél sokkal szörnyűbb lények is élnek a Withcer világában.
2022. jan. 11. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!