Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most,hogy a Microsoft felvásár...

Most,hogy a Microsoft felvásárolta az Activisiont,a következő call of duty már nem fog megjelenni playstation-re ?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 16:44
 1/2 anonim válasza:
100%

Ez jó kérdés !

Szerintem a pénz miatt megjelenik,

De elképzelhetőnek tartom, hogy 1-2 hónapig csak Xbox, utána mehet pc&ps re.

2022. jan. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 PC-re is ugyanúgy jön minden, mint Xboxra. A Microsoft saját játékai nem Xbox, hanem Microsoft Exkluzívak, amibe beletartozik a PC is (meg a mobilok is, ha ide vesszük az Xcloudot). Talán a CrossFireX jelenleg az egyetlen játék ami csak Xboxra jelenik meg.


Egyébként szerintem biztos jönni fog PS-re is. Phil Spencer nyilatkozta, hogy nem áll szándékukban elhúzni a közösséget a PS-től. Szerintem maximum annyi lesz, hogy az Xboxokon és PC-n megjelenéskor bekerül a Game Passba az új Cod, míg PS-en ugyanúgy teljes árat kell majd fizetni érte.

2022. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!