Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FPS jatekokat jo controllerrel...

FPS jatekokat jo controllerrel jatszani vagy csak billenytyuzettel jo?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jött be.
2022. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Ha mazoista vagy akkor jó a kontroller. De egér+bill sokkal jobb fps-ekre.
2022. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
ki mihez van hozzá szokva
2022. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
A lassú tempójú first person játékokhoz (Skyrim, Dishonored, Prey) nekem kifejezetten kényelmes a kontroller, de gyors tempójúakhoz (DOOM, Halo, stb) már annál nehézkesebb, multiplayerben meg maga a halál. Mondjuk én már 45 éves elmúltam, ügyesebb már nem leszek, de közben felnőtt egy-két generáció, akiknek már természetes a kontroller (természetesen nem Magyarországról beszélek, ez mindig is PC-föld volt). Unokaöcsém PS4-en nyomja, de már 40+ győzelme van CoD Warzone-ban, ráadásul crossplay mellett (azaz PC-sek és Xboxosok ellen). Úgy lő kontrollerrel, ahogy én egérrel sem tudnék soha.
2022. jan. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Mihez szoktál hozzá.

Aki évek/évtizedek óta kontrollert használ, annak biztosan jobban megy vele, mint egér+bill-lel. Én, mivel évtizedek óta egér+bill-t használok, nekem személy szerint még egy Assassins Creed vagy egyéb lomha típusú játék is nehézkes kontrollerrel.

Viszont aki meg sokat használja simán játszik vele. Cross play-es játékoknál is sokszor kontrollerrel játszók vannak a toplistán, nem véletlen. Ha megszokod, aim assist nélkül is vígan fejbe lősz másokat, nem ezen fog múlni.

2022. jan. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kontrollerrel az fps kb olyan, mintha biciklire fejjel lefelé ülnél és kézzel akarnál pedálozni.
2022. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!