Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim magyarítás után nem...

Skyrim magyarítás után nem indul el. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sosem játszottam elder scrolls játékkal, de a microsoft oldalán 3200ért fent volt a skyrim és a fallout 4 bundle, hát meg is vettem. A gond az, hogy a morrohun magyarítást próbáltam többször is feltenni, de a telepítés után a játék elindul majd rögtön bezárja magát. Google alapján semmit nem találtam, tudtok segíteni?
2022. jan. 24. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is azt tisztázzuk hogy melyik Skyrim-ról van szó?


Alap Skyrim?

Legendary Edition?

Special Edition?

Vagy ez a most legutóbb kiadott lócitrom Aniversary Edition?

2022. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mármint a Microsoft Store? Kezdésnek kérd vissza a pénzed, és vedd meg Steamen.
2022. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valami mod managerrel nem lehet javítani rajta? vannak erről videók a youtube-on, de lehet hogy ms verzióra ez nem érvényes
2022. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A special editiont vettem meg, majd hétvégén kutatok valamit neten, hátha megoldható. Ha angolul játszom ki az sem katasztrófa, a nagyját fogom érteni, csak magyarul hangulatosabb lett volna.
2022. jan. 28. 20:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!