Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360, Call of Duty:...

Xbox 360, Call of Duty: Advenced Warfare olasz nyelvről lehet Angolra váltani? Nem RGH-s. Cd gyári, használtan vettem. Magában a játékban nincs nyelv választási lehetőség...

Figyelt kérdés

2022. jan. 24. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Külön netről nem töltött le dolgokat első indítás előtt? Illetve az account az milyen roszágra van beállítva, mert én valami iylesmire mernék tippelni, hogy valamiért pl ugy érzékeli hogy olasz account és ezért használja azt a nyelvet.
2022. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az acc az USA régióra van állítva az xbox profilomban. Egyébként a Disc-re is olaszol vannak írva a dolgok és a borítóra is.
2022. jan. 25. 05:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy teljesen olasz lemez... hát valahol a támogatott nyelvek ettől rajta kell legyen.

[link]


Mint pl itt jobb alsó részen, hogy ez francia.

2022. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"Complemente in italiano" Nekem ez van :D
2022. jan. 25. 05:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez jó eséllyel csak olasz kiadás lesz. :( Ott lenne akkor mellette az angol is.
2022. jan. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 360as és régebbi generációknál nem igazán fért fel több nyelv egy korongra, max felirat. Egyébként a játék meg tudja nézni a 360 rendszermenüjének (dashboard) beállításai között a LOCATION-t. Ha ott beállítasz egy országot és van olyan nyelv (leginkább felirat) a játékban (még akkor is ha nincs választó menü) akkor automatikusan azt próbálja betölteni és ha nincs akkor ugrik az alapbeállítottra.


Egyébként meg francia, olasz, német lemezek garmadája kering itthon és Európában amik speciális egyedi nyomások csak azzal a nyelvvel.

2022. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!