Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ghost of Hungary a titkos...

Ghost of Hungary a titkos közösség?!

Figyelt kérdés

Létezik egy videojátékos közösség, amikről tök jókat hallottam már, de sehogy se tudok belépni közéjük: Ennek mi lehet a magyarázata?!


Hiába klikkeltem a "Csatlakozás" gombra, hetek óta nem fogadták el a jelenkezésem! A tesóm Facebook-járól is megpróbáltam, de ugyanaz történt.


Az lehet, hogy ennyire szűrik, hogy ki kerülhet be a közösségükbe vagy mi?!



2022. jan. 25. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Van olyan csoport ahova csak kérdőivek kitőltése után tudsz bekerülni, vagy 1 elbeszélgetés után. Ez megtörtént?
2022. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Ők olyanok mint az Illuminatus rend. Egy ismerősöm ismert valakit, aki tag volt. Nem engednek maguk közé mindenféle ellenőrzés nélkül. Valószínűleg éppen ellenőrzés alatt vagy Te és a testvéred is, ez akár hetekig is eltarthat, aztán ha megfeleltél értesítenek Titeket. Igazi szellemek.
2022. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mozdulatlan válasza:
59%
Én voltam a tagjuk. Nagyon összetartó banda az egyszer biztos. Van rendesen beavató szertartásuk meg minden! Aztán, ha el is fogadják a jelentkezésedet, még válaszolnod kell egy csomó tök nehéz kérdésre is!!! Például, hogy mi a keresztneved, meg hány éves vagy és, hogy honnan játszol! Aki nem ront a felvételi kérdéseken, egyből ki is zárják. Engem is kitiltottak, mert nem tudtam hirtelen megmondani, hogy melyik a kedvenc színem. Profik, de nagyon durva arcok.
2022. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem csak 1 csapat elitista snoob-ról van szó. Nem veszítesz semmit ha nem tartózol közéjük.
2022. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!