Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Próbáltátok már a Life Is...

Próbáltátok már a Life Is STrange Remastered kiadást, tényleg nem sok különbség van a 7 éves játék és eközött grafikailag tehát ez is egy felsleges kiadás majdnem mint az Alan Wake Remastered-nél vagy a Crysis Remastered-nél?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Oké már olvastam róla, sajnos ugyanaz a helyzet, a karaktermodellek sötétebbek és kb. ennyi meg talán 4K-s textúrák vannak benne, felesleges próbálkozás...
2022. febr. 2. 13:06
 2/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg az "eredetit" felhúzni 4k-ra, szétfognak esni a pixelek kb... lehet látszólag ugyan az, de pont ez az hogy van 4k opció is benne, ami annak az 5% gamer rétegnek kedvez aki így játszik :D Meg így legalább kijött több platformra is, pl Switchre most hogy hozzányúltak.
2022. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én csak videókat néztem és sok helyen rosszabb lett. Perzse javult is pár dolog. Szerintem nem éri meg emiett újra megvenni.


Egyébként én az elsőt 4k-ban játszottam végig, legnagyobb grafikai beállítások mellett és teljesen jól nézett ki.

2022. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 az elso meg fullhdban is olyan gagyin nez ki, mintha baltaval faragtak volna a jatekot, tipikus dontnod minoseg :D
2022. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 akkor szerintem mi nem ugyanazzal a játékkal játszottunk. Szerintem nagyon is jól néz ki a játék, nagyon erős hangulattal.
2022. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 egy dolog hogy van környezeti látvány, de maga a grafika valami undorító. Ha te szerinted a LIS-nek szép grafikája van (tűéles textúrák, valós arcok stb...) akkor nem ártana megnézetni a szemedet
2022. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szép grafika nem ott kezdődik, hogy 8k-s textúrák meg nagyon sok poligonból álló a modellek vannak a játékban. A művészi oldal sokkal fontosabb. Lásd: Battlefield 3 és Battlefield 2042 esete. Utóbbi hiába újabb, mert teljesen lélektelen az egész.

Vagy ott a 2000-ben megjelent Deus ex, szerintem az is szép, hiába régi.

Számomra a hangulat és a művészi oldal sokkal többet és pár nagy felbontású textúránál és modellnél.

2022. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a legnagyobb hülyeség mindent megbocsátani valaminek csak mert kedveled... Objektivitásnak hívják. Ott a Detroit Become Human, ezerszer "művésziesebb",összerakottabb,látványosabb,grandiózusabb, meg minden mint a LIS, és ráadásul baxott jól néz ki. Nem mondom hogy rossz játék a lis, de nagyon egy délutáni matiné a többihez képest, de még a 10 éves Heavy Rain ellen is baromira elvérzik. Ez a Dontnod ilyen jó limonádékat tud csinálni, de nagyon messze vannak attól hogy piedesztára emeljük őket mert zsenik lennének
2022. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a Life is Strange a valaha készült legjobb játékok listáján van, nálam pedig a top 1. A Detroit is nagyon jó játék, de a LiS sokkal nagyobb hatást gyakorolt rám, konkrétan hetekig a hatása alatt voltam.

(Én az eredeti játékról beszélek, a Remastered szerintem se éri meg, főleg, hogy rosszabbul is néz ki.)

2022. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó volt a Life is Strange, de a vége nekem nagyon zs kategóriás filmeket idézett. De az odáig vezető út hangulatos volt tényleg. A before the storm már közel sem volt ilyen jó, de egynek elment, a kettőt meg végig se vittem mert annyira egy frusztráló idiótaság volt főleg a vége fele... A True Colors meg majdnem megközelítette az első részt, de valami abból is hiányzott nekem. Most a Tell me Why-al játszok, de nagyon remélem nem erről az idióta lbtq-ról fog szólni az egész játék...
2022. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!